ببینید| تصادف ۷ خودرو پس از ریختن بار گوجه فرنگی در اتوبان

ببینید| تصادف ۷ خودرو پس از ریختن بار گوجه فرنگی در اتوبان
کدخبر : 573437

واژگون شدن کامیون حامل بار گوجه فرنگی در اتوبان موجب تصادف ۷ خودرو یا هم شد.

رانندگان در اتوبان بین ایالتی ۸۰ کالیفرنیا در واکاویل صبح روز دوشنبه شاهد یک غافلگیری بودند. پس از آن که کامیون حامل بار گوجه فرنگی پس از تصادف با یک خودروی دیگر واژگون شد بخشی از اتوبان تبدیل به فرش قرمز شد. بنا به گزارش USA Today، این کامیون حامل حجم زیادی گوجه فرنگی بود که دچار این حادثه شد.

بنا به این گزارش هنگامی که کامیون با یک خودروی دیگر برخورد کرد حجم زیادی از گوجه فرنگی در وسط لاین شرقی اتوبان روی زمین ریخت. ریختن این حجم از گوجه فرنگی در وسط اتوبان موجب شد تا دست کم ۷ خودروی دیگر تحت تاثیر آن قرار گرفته و دچار حادثه شوند. این تصادفات موجب ایجاد ترافیک سنگین در این اتوبان بین ایالتی شد.

بنا به گزارش نیویورک تایمز در این حادثه سه نفر از جمله راننده کامیون زخمی شدند. یک نفر دیگر از مجروحان این حادثه که پای وی شکسته بود به بیمارستان منتقل و بستری شد. پس از این حادثه ماموران اداره حمل و نقل کالیفرنیا به محل فراخوانده شدند تا فورا گوجه فرنگی‌ها را از اتوبان پاکسازی کنند. ماموران پلیس برای پاکسازی اتوبان مجبور به مسدود کردن چند ساعته آن شدند.

خدمه برای پاکسازی اتوبان از یک بکهو لودر استفاده کردند و سپس یک پودر مخصوص را کف اتوبان پاشیدند. سرانجام همه لاین‌های اتوبان اوایل بعدازظهر دوشنبه بازگشایی شد.

گفتنی است؛ هنوز علت تصادف کامیون حامل گوجه فرنگی اعلام نشده است. تحقیقات پلیس ترافیک محلی آمریکا در این باره ادامه دارد./باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی