تیوا پوشش می‌دهد:

کدخبر : 538214

برنامه این هفته رابونا شبکه تیوا اسپورت به موضوع تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها خواهد پرداخت که به صورت زنده توسط تلویزیون تعاملی تیوا پوشش داده خواهد شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی تیوا، در برنامه رابونا این هفته که به صورت اختصاصی در شبکه تیوا اسپورت پخش می‌شود؛ خلاصه بازی‌های لیگ‌های معتبر اروپایی از جمله چهار لیگ معتبر انگلیس، آلمان، اسپانیا و ایتالیا و لیگ قهرمانان پخش شده و با حضور کارشناسان و خبرنگاران تخصصی، هر کدام از لیگ‌ها مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

WhatsApp Image 2021-01-13 at 12.37.05

 

همچنین در این برنامه بخش جذابی برای تعامل بین برنامه و بینندگان وجود دارد که در آن شرایطی فراهم شده تا طرفداران تیم‌های اروپایی به صورت اسکایپ در خصوص وضعیت تیم‌هایشان گفت‌وگو کنند که این هفته به کانون هواداران آث میلان در ایران اختصاص داده شده است.

همچین بخش دید عمودی برنامه با حضور بابک سرانی آذر خبرنگار و کارشناس فوتبال به مبحث تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها خواهد پرداخت.

برنامه رابونا برای علاقه‌مندان به حوزه فوتبال لیگ های اروپایی، هر چهارشنبه ساعت 20:15 از شبکه تیوا اسپورت به صورت اختصاصی پخش می شود.علاقه مندان برای مشاهده این برنامه می توانند به شبکه تیوا اسپورت در سایت تیوا به آدرس www.tva.tv مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه