کدخبر : 542596

برج میلاد تهران در مساحتی در حدود ۷۵ هکتار روی تپه‌ای در منطقه کوی نصر تهران قرار دارد. برج میلاد در ارتفاع 435 متر قرار دارد. در ادامه این خبر آدرس برج میلاد را میخوانید.

به گزارش رصدورزشی، برج میلاد تهران در مساحتی در حدود ۷۵ هکتار روی تپه‌ای در منطقه کوی نصر تهران قرار دارد. برج میلاد در ارتفاع 435 متر قرار دارد. در ادامه این خبر آدرس برج میلاد را میخوانید.

 

برج میلاد

 

مجموعه برج میلاد تهران در مساحتی در حدود ۷۵ هکتار روی تپه‌ای در منطقه کوی نصر تهران قرار دارد و در منطقه ۲ شهرداری تهران در شمال غرب پایتخت واقع شده است. برج میلاد از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به بزرگراه حکیم، از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله می‌رسد.

 

برای دسترسی به مجموعه برج میلاد تهران می‌توانید از وسایل نقلیه شخصی یا عمومی استفاده کنید. با توجه به قرار گرفتن برج میلاد در میان بزرگراه‌های مختلف، بسته به محل زندگی‌تان می‌توانید از یکی از مسیرهای بزرگراه همت شرق و عبور از پل کابلی اختصاصی یا خروجی اختصاصی برج میلاد در بزرگراه حکیم یا ورودی بزرگراه همت به مسیر کنار گذر مسیر اختصاصی برج میلاد از بزرگراه شیخ فضل الله نوری، اقدام کنید. بزرگراه‌های حکیم و همت برای ساکنان شرق و غرب و مرکز و بزرگراه شیخ فضل الله برای ساکنان شمال غربی و جنوب غربی پایتخت مناسب هستند. 

 

برج میلاد

 

پایانه‌های تاکسیرانی غرب و شمال غرب تهران و میدان‌های اصلی نیز تاکسی به مقصد برج میلاد دارند. با استفاده از خطوط اتوبوسرانی در پایانه‌های اصلی غرب و شمال غرب به‌صورت مستقیم و از مسافت‌های دورتر شرقی و جنوبی تهران به‌صورت غیر مستقیم می‌توانید به ایستگاه برج میلاد برسید. ایستگاه مترو برج میلاد در خط هفت متروی تهران تعبیه شده و هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

 

 • آدرس برج میلاد: تهران، بزرگراه همت غرب به شرق، خروجی شیخ فضل الله جنوب، مسیر اختصاصی برج میلاد تهران 
 • تلفن: ۸۵۸۵-۰۲۱

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه