با راهبری ایمیدرو و با هدف توسعه مناطق ویژه اقتصادی صورت گرفت؛

کدخبر : 562241

مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان از جذب سه سرمایه گذار جدید در منطقه ویژه اقتصادی کاشان با راهبری ایمیدرو خبر داد و اعلام کرد: مجموع سرمایه گذاری این شرکت ها به 850 میلیارد ریال می رسد.

بهزاد کاظمیان افزود: شرکت‌های سرمایه گذار در زمینه تولید مواد پلیمری، ماشین آلات و وسائل نقلیه فعالیت می کنند و جواز تأسیس آن ها صادر شده است.

وی با بیان اینکه مساحت زمین اختصاص داده شده به سرمایه گذاران جدید 5.2 هکتار است، گفت: با توجه به امضای قرارداد با شرکت‌ها، تحویل زمین به زودی انجام می شود و دوران ساخت و تجهیز در پهنه مورد نظر آغاز می شود.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان افزود: اشتغالزایی مستقیم این سرمایه گذاری ها در دوران بهره برداری به 145 نفر می رسد.

شتاب در توسعه

کاظمیان اظهار داشت: طرح‌های توسعه زیرساخت‌های منطقه در حوزه‌های مختلف از جمله پساب، راه‌های دسترسی به سایت، راه‌های داخلی، ساختمان اداری و خطوط انتقال برق، فیبر نوری، گمرک و… در حال انجام است.

وی ادامه داد: تعداد شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی کاشان و همچنین شرکت‌های متقاضی سرمایه‌گذاری با توجه به تکمیل تدریجی زیرساخت‌ها در منطقه رو به افزایش است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان گفت: تعداد متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه تا مرداد ماه سال 1401 در مجموع به 22 شرکت رسیده است.

منطقه ویژه اقتصادی کاشان در شمال غربی استان اصفهان در 30 کیلومتری شهرستان کاشان قرار دارد. 11 رشته صنعتی بر اساس طبقه‌بندی بین المللی استاندارد صنعتی (آیسیک) در منطقه قابلیت استقرار دارند. علاوه بر پهنه‌های صنعتی، حدود 40 هکتار به اراضی بندر خشک و پس کرانه آن شامل محدوده گمرکی، پایانه صادراتی و انبارها با توجه به مجاورت این منطقه در راه‌آهن سراسری اختصاص یافته است.

 

روابط عمومی ایمیدرو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
  ارسال نظر:

  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه