حمزه زائری:

کیش میزبان مسابقات کشوری والیبال ساحلی آقایان کاپ آزاد

کیش میزبان مسابقات کشوری والیبال ساحلی آقایان کاپ آزاد
کدخبر : 573635

رئیس هیئت والیبال منطقه آزاد کیش از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی آقایان کاپ آزاد، یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جزیره کیش خبر داد.

حمزه زائری، گفت: با هماهنگی فدراسیون والیبال و به همت سازمان منطقه آزاد کیش و مرکز ورزش و تفریحات سالم، کیش میزبان مسابقات کاپ آزاد والیبال ساحلی آقایان است.

زائری ضمن ارزیابی مثبت سطح برگزاری مسابقات و حضور سرمربی و بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان در این دوره از رقابت ها، اظهار داشت: مسابقات کشوری والیبال ساحلی آقایان کاپ آزاد با شرکت ۱۸تیم و۳۶ ورزشکار از استان های "تهران، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، هرمزگان، یزد و دو تیم از جزیره کیش" از امروز سه شنبه 27 دی آغاز شده و تا جمعه 30 دی با انجام تعداد 46 بازی ادامه خواهد داشت.

وی در رابطه با انتشار فراخوان برگزاری این رقابت ها، افزود: بر اساس انتشار این فراخوان تعداد 18 تیم از 7 استان کشور نام نویسی کردند و تیم های شرکت کننده طبق جدول زمان بندی، برای شرکت در رقابت ها معرفی شدند.

رئیس هیئت ولیبال منطقه آزاد کیش، خاطر نشان کرد: پس از برگزاری قرعه کشی و استقبال تیم ها، امروز شاهد برگزاری نخستین رقابت های این رویداد ورزشی در جزیره کیش هستیم.

 حمزه زائری با تاکید بر این که تمام هزینه های برگزاری این رویداد ورزشی بر عهده هیئت والیبال منطقه آزاد کیش و با جذب اسپانسری است، بیان داشت: مبلغ 750 میلیون ریال جوایز برای تیم های برتر این دوره از رقابت های والیبال ساحلی آقایان کاپ آزاد در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است فینال و اهداء جوایز به تیم های برتر این تورنمنت روز جمعه 30 دی در جزیره کیش برگزار می شود.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: