با حضور مدیرعامل این شرکت صورت گرفت؛

اختتامیه جشنواره ورزشی صنعت بیمه به میزبانی بیمه البرز برگزار شد

اختتامیه جشنواره ورزشی صنعت بیمه به میزبانی بیمه البرز برگزار شد
کدخبر : 575431

اختتامیه دومین جشنواره ورزشی صنعت بیمه به میزبانی شرکت بیمه البرز با حضور مدیرعامل این شرکت، مشاور رییس کل بیمه مرکزی، مدیرکل دفتر حراست و رییس توسعه ورزش بیمه مرکزی، تعدادی از مدیران عامل شرکت های بیمه و محمدرضا حیدریان، کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران برگزار شد.

محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز که میزبان مسابقات فوتسال  نیز بود با تبریک اعیاد رجب و شعبانیه و ابراز خرسندی از میزبانی اختتامیه  دومین جشنواره ورزشی صنعت بیمه، اظهار داشت: ایجاد و افزایش سلامتی و شادابی کارکنان صنعت بیمه کشور یکی از اهداف برگزاری جشنواره ورزشی صنعت بیمه کشور است.

وی از کارکنان شرکت های بیمه که با حضور در مسابقات، گرما بخش این دوره از مسابقات شدند، قدردانی کرد و تاکید کرد: منابع انسانی در شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردارند و به تبع آن،  وحدت، همدلی و شادابی کارکنان برای مدیران ارشد شرکت ها بسیار مهم است. در همین راستا برگزاری چنین جشنواره های ورزشی حس همدلی و شادابی در بین کارکنان را افزایش می دهد.

مدیرعامل بیمه البرز ابراز امیدواری کرد جشنواره های ورزشی در صنعت بیمه ادامه یابد تا شادابی و بشاشیت همکارا ن صنعت بیمه افزایش یابد.

این گزارش حاکی است، پیش از آیین اختتامیه جشنواره ورزشی صنعت بیمه، مسابقات فینال و رده بندی فوتسال مردان این جشنواره برگزار شد و با قهرمانی شرکت بیمه آسیا پایان یافت و شرکت های بیمه سرمد و کوثر به ترتیب توانستند مقام دوم و سوم را کسب کنند.

بنا بر این گزارش، در پایان آیین اختتامیه مسابقات فوتسال مردان دومین جشنواره ورزشی صنعت بیمه، جام قهرمانی و مدال طلا از سوی مدیرعامل بیمه البرز، میزبان بازی ها به تیم فوتسال شرکت بیمه آسیا اهدا شد.

همچنین در این آیین مدال نقره و جام  نایب قهرمان به بازیکنان تیم بیمه سرمد و مدال برنز و جام سومی به تیم بیمه کوثر اهدا شد.

بنا بر این گزارش، علیرضا محمدعلی، رییس توسعه ورزش بیمه مرکزی هم در این آیین با قدردانی از شرکت بیمه البرز به خاطر میزبانی آیین اختتامیه جشنواره ورزشی صنعت بیمه گزارشی از نحوه برگزاری دومین جشنواره ورزشی صنعت بیمه ارایه داد و گفت: در این جشنواره شاهد حضور 825 از کارکنان صنعت بیمه در قالب 130 تیم ورزشی مردان و بانوان در پنج رشته ورزشی بودیم که طی 22 روز در 128 رقابت با هم پیکار داشتند که حاصل حمایت ها و مساعدت های خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور بود.

 

روابط عمومی بیمه البرز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار