مدیرعامل بیمه دانا در مراسم تجلیل از بازنشستگان مطرح کرد:

ضرورت بهره‌مندی از تجارب ارزشمند بازنشستگان فرهیخته در بیمه دانا

ضرورت بهره‌مندی از تجارب ارزشمند بازنشستگان فرهیخته در بیمه دانا
کدخبر : 575434

مدیرعامل بیمه دانا بر ضرورت استفاده‌ مدیران از تجارب ارزشمند بازنشستگان فرهیخته به ویژه در اتاق‌های‌‌‌فکر و کارگروه‌های شرکت، تأکید کرد.

دکتر رضا جعفری در مراسم تجلیل از بازنشستگان این شرکت، ضمن تبریکِ پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ مبعث، به ارائه گزارش مختصری از وضعیت کلی و سیاست‌های حالِ حاضر شرکت در صنعت بیمه پرداخت.

وی ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع گرم و صمیمی بازنشستگان ارجمند بیمه دانا، افزود: حضور در جمع عزیزانی که طی سال‌های گذشته در این شرکت زحمات زیادی کشیده‌ و متعهدانه این سنگر خدمت را به دیگر همکاران سپرده‌اند، موجب افتخار و شادمانی است.

ایشان در ادامه این نشست، بر ضرورت توجه به بازنشستگان به ویژه بحث معیشت آنان تأکید و خدمت‌رسانی به این قشر را منشأ خیر و برکت برای شرکت دانست.

مدیرعامل شرکت بیمه دانا، سرمایه انسانی کنونیِ شرکت را پرورش‌یافته‌ی همکاران عزیزِ بازنشسته دانست و بر لزوم بهره‌مندی روزافزون آنان از مزایای مطلوب رفاهی و سلامت به ویژه پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی، تأکید کرد.

نایب‌رئیس هیئت‌مدیره، استمرار برگزاری جلسات با کانون بازنشستگان خصوصا در حوزه توجه به دغدغه‌ها و مشکلات را امری مهم یاد کرد و افزود: همه تلاش ما بر این است که در حد توان و در چارچوب قانون در راستای رفع مشکلات این قشر، گام برداریم.

ایشان با اعلام این موضوع که طی آینده‌ای نزدیک، شرکت ارزیابی خسارت تأسیس خواهد شد، نقش بازنشستگان را در بحث نظارت بر پرونده‌های خسارتی و همچنین انجام فعالیت‌های برون‌سپاری در این شرکت، ارزشمند دانست.

گفتنی است در پایان این نشست، مدیرعامل بیمه دانا با اهداء لوح سپاس و تقدیم هدایا از جمعی از بازنشستگان، کارکنان صاحب عنوان در مسابقات ورزشی صنعت بیمه و همچنین مداحان و خادمان اهل بیت (ع) نیز تقدیر و تشکر کرد.

 

روابط‌عمومی بیمه دانا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار