شرکت فولادمبارکه برگزار می‌کند؛

جشنواره و نمایشگاه ملی «مسیرزآینده»

جشنواره و نمایشگاه ملی «مسیرزآینده»
کدخبر : 575506

به همت شرکت فولاد مبارکه جشنواره و نمایشگاه ملی «مسیرزآینده» با حضور ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان، اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

به همت شرکت فولادمبارکه ،جشنواره و رویداد ملی «مسیرزآینده» با حضور ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان کشور، ۶و۷ اسفندماه ۱۴۰۱ در دانشگاه صنعتی اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود. در این رویداد از استراتژی رشد و سیاست‌های نوآوری گروه فولاد مبارکه رونمایی می‌شود.

همچنین در حاشیه این رویداد در نمایشگاهی ۲۰۰ شرکت‌ دانش‌بنیان فعال در صنعت فولاد آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید اهالی این صنعت قرار می‌دهند.

طبق برنامه ریزی ها قرار است معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری، مدیران کشوری و جمعی از مدیران صنعت فولاد به همراه از جمعی از مدیران فولاد مبارکه از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

این جشنواره بزرگ‌ترین فرصت برای تعامل شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالین زیست‌بوم نوآوری با فولاد مبارکه است.

محورهای برگزاری رویداد شامل موارد زیر است:

-منابع اولیه معدنی

-تولید فولاد سبز

-تجهیزات و فرایندهای تولیدی نوین

-مواد مصرفی

-انرژی

-فرآوری ضایعات فرایندی و محصولات جانبی

-آب

-انقلاب صنعتی چهارم

-محصولات فولادی پیشرفته

همچنین در حاشیه این جشنواره رویدادهای متنوعی از جمله پنل هم‌اندیشی مدیران ارشد گروه فولاد مبارکه با شرکت‌های دانش‌بنیان، کارگاه مسیر موفقیت با حضور کارآفرینان برتر، تور فناورانه بازدید از فولاد مبارکه و.... برگزار خواهد شد.

داوطلبان برای شرکت در این رویداد می‌توانند به آدرس https://mstid.com/event مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۰۵۶۲۲۵۱۶۴ تماس حاصل نمایند.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار