معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت «مجتمع فولاد خراسان»:

صنعت و به ویژه فولاد از پشتیبانی کامل اجرایی و سیاسی نیشابور برخوردار خواهد بود

صنعت و به ویژه فولاد از پشتیبانی کامل اجرایی و سیاسی نیشابور برخوردار خواهد بود
کدخبر : 575527

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه نیشابور در آیین معارفه مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان با بیان این که مهندس جوانبخت با اشراف به حوزه صنعت به ویژه فولاد این مسئولیت را پذیرفته، اظهار داشت: این جابه‌جایی مسئولیت، می‌تواند تحول‌آفرین و نویدبخش رشد و‌تعالی صنعت فولاد در این خطه باشد و انتظار مردم، کارکنان فولاد و مسئولان منطقه این است.

ابوطالب جوان خاطرنشان کرد: حضور مستمر مدیر در شهرستان، می‌تواند بسیاری از دغدغه‌ها را به سمت و سوی تولید و رفع موانع آن معطوف کند.

وی با بیان این که مجتمع فولاد خراسان می‌تواند از پشتیبانی دستگاه سیاسی و اداری به طور کامل مطمئن باشد، افزود: تجمیع منابع مالی مجتمع در شهرستان، توجه به توانمندسازی مردم در حوزه اشتغال و برخورداری شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان از مواهب جانبی توسعه و فعالیت این شرکت عظیم از انتظارات مجموعه مدیریتی شهرستان است که با افزایش تعاملات می‌توان آن را تحقق بخشید.

 در این مراسم مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،اعضا هیات مدیره مجتمع، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مقامات شهرستان نیشابور و جمعی از مدیران شرکت های پیمانکاری و کارکنان حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار