در روز جمعه 28 بهمن ماه/

برگزاری جلسه بررسی عملکرد شعب مستقل بانک دی

برگزاری جلسه بررسی عملکرد شعب مستقل بانک دی
کدخبر : 575540

جلسه بررسی عملکرد شعب مستقل با حضور مدیرعامل بانک دی در روز جمعه 28 بهمن ماه برگزار شد.

در این جلسه که مدیران حوزه اعتباری بانک نیز در آن حضور داشتند، شاخص های عملکرد شعب مستقل نیاوران، تهرانپارس، کرج، ونک و حافظ در بخش جذب منابع، اعطای تسهیلات، وصول مطالبات، تعداد پرونده های حقوقی، عملکرد دستگاه های کارتخوان، عملکرد دستگاه های خودپرداز، تعداد مشتریان و تعداد حساب ها بررسی شد و روسای شعب، گزارش عملکرد خود را ارائه کردند.

مدیرعامل بانک دی در این جلسه از روسای شعب مستقل و به ویژه رئیس حوزه شعب مستقل خواست در روزهای باقی مانده به پایان سال، تلاش مضاعفی را در جذب منابع ارزان قیمت داشته باشند.

 علیرضا قیطاسی همچنین با بیان این که شعب مستقل باید تمرکزی ویژه بر صدور ضمانتنامه، حواله جات ارزی و اعتبار اسنادی داشته باشند، ادامه داد: از این طریق هم رضایت مشتریان جلب می شود و هم درآمد کارمزدی مناسبی نصیب شعب خواهد شد.

وی با اشاره به این که سیاست اعتباری بانک دی بر پرداخت تسهیلات خرد و متوسط متمرکز است، اظهار کرد: شعب تا پایان سال باید همه درخواست های تسهیلات خرد و متوسط را پاسخ داده باشند، به گونه ای که صف انتظار تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، قرض الحسنه فرزندآوری، اشتغال و جهش مسکن در بانک دی صفر شود.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به در پیش بودن روزهای پایانی سال و نیز ایام نوروز، بر لزوم ارائه خدمات باکیفیت به عموم مشتریان و نیز تامین اسکناس مورد نیاز در سامانه های بانک نیز تاکید کرد.

 

روابط عمومی بانک دی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار