سرپرست مدیریت عامل در آیین معارفه مهندس جوانبخت:

راه اندازی کارخانه کنسانتره سنگان برای پایداری تولید ما فوریت دارد

راه اندازی کارخانه کنسانتره سنگان برای پایداری تولید ما فوریت دارد
کدخبر : 575806

معاون بهره برداری فولاد خراسان که سرپرستی مدیریت عامل شرکت را بر عهده داشت، در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت با قدردانی از زحمات همکاران شاغل و بازنشسته و گرامی داشت همکارانی که در راستای ارتقا صنعت فولاد در شرق کشور جان شان را نثار کردند...

معاون بهره برداری فولاد خراسان که سرپرستی مدیریت عامل شرکت را بر عهده داشت، در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت با قدردانی از زحمات همکاران شاغل و بازنشسته و گرامی داشت همکارانی که در راستای ارتقا صنعت فولاد در شرق کشور جان شان را نثار کردند، گفت: مهم ترین اولویت ما که مساعدت و اهتمام ویژه هیات مدیره محترم و مدیرعامل صندوق «بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر» را می طلبد، راه اندازی و بهره برداری از کارخانه کنسانتره سنگان است که می تواند حلقه وصل فولاد خراسان به ثروت های خدادادی سرزمینی باشد که با ایجاد ارزش افزوده و پیشگیری از خام فروشی، معنای حقیقی صیانت از بیت المال نیز خواهد بود.

فضیلتی با خیرمقدم به مهندس جوانبخت افزود: اینک زمینه ی جدی برای پیشرفت فولاد خراسان مهیاست و با توجه به پیشینه و تجارب این انتخاب باعث خرسندی مجموعه است.

وی با بیان این که فولاد خراسان خوشبختانه امروز در کشور جز برندهای اول است و در رتبه بندی صنایع فلزی کشور رتبه چهاردهم را درکارنامه خود دارد، افزود: محدودیت های تامین انرژی در یک سال گذشته آسیب هایی جدی به تولید شرکت وارد کرده و انتظار همکاران ما با توجه به اینکه این شرکت تامین کننده¬ی 10 درصد مالیات استان و موتور اقتصادی منطقه است، این است که موضوع تولید، اشتغال و صنعت در اولویت مدیران و متولیان قرار گیرد.

معاون بهره برداری، با اعلام این که همکاران با آمادگی کامل و تمام توان پای کار رفع مشکلات و ارتقای تولید هستند، ثبت چندین رکورد در زمان های در دسترس تولید امسال را دال بر این مدعا برشمرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار