بانک دی/

دیدار رئیس هیئت مدیره بانک دی با خانواده‌های معزز چهار شهید شهرستان دماوند

دیدار رئیس هیئت مدیره بانک دی با خانواده‌های معزز چهار شهید شهرستان دماوند
کدخبر : 576088

رئیس هیئت ‌مدیره به همراه دبیرشورای سیاست‌گذاری فرهنگی بانک دی با خانواده معزز چهار شهید شهرستان دماوند دیدار کردند.

سید محمود احمدی رئیس هیئت‌مدیره بانک در دیدار با خانواده شهیدان «مجتبی کاکل قمی»، «مسعود حاجی رضا کدخدا»، «مظاهر حبیبی» و «ناصر و صادق صدیفی»، با تاکید بر این که امنیت امروز ایران اسلامی، مدیون خون شهداست، گفت: شهدا و خانواده‌های معزز آن‌ها چراغ راه مردم کشور و الهام بخش روحیه ایثار و از خودگذشتگی هستند و همه ما موظف هستیم راه شهدا و امام شهدا را ادامه دهیم.

وی افزود: بخش قابل توجهی از سهام بانک دی متعلق به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است و این بانک همه توان خود را در خدمت‌رسانی به این قشر معزز متمرکز کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین حامد زواره، دبیر شورای سیاست‌گذاری فرهنگی بانک دی نیز در این دیدارها با اشاره به این‌که بانک دی در حوزه فرهنگی و برگزاری رویدادهای ایرانی و اسلامی پیشتاز است افزود: با توجه به این‌که بانک دی متعلق به خانواده معزز شهدا است، اهتمام اعضای شورای سیاست‌گذاری فرهنگی در تصمیم‌سازی ها و تعریف رویدادهای فرهنگی مبتنی بر جهاد تبیین و ارائه تصویری تاثیرگذار از فرهنگ ایثار و شهادت است.

خانواده گرانقدر شهدا نیز در این دیدارها به بیان خاطراتی از شهیدان خود پرداختند و در پایان هر دیدار با اهدای لوح از آنها قدردانی شد.

شهید دانش آموز مجتبی کاکل قمی در سال 1351 متولد شد و در سال 1366 طی عملیات کربلای 8 به فیض شهادت رسید. شهید مسعود حاجی رضا کدخدا متولد سال 1341 بود که در سال 1362 در منطقه عملیاتی عین خوش به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

شهید مظاهر حبیبی در سال 1332 پا به عرصه وجود گذاشت و در سال 1361 طی عملیات محرم، به لقاءالله پیوست.

شهید ناصر صدیفی متولد سال 1340 بود  و در سال 1357 در جریان تظاهرات انقلاب اسلامی مقابل دانشگاه تهران به شهادت رسید.

همچنین  برادر والامقام  ایشان،  شهید صادق صدیفی نیز متولد سال 1347 بود که در سال 1365  در عملیات کربلای 5 به  درجه رفیع شهادت نائل آمد.

روابط‌ عمومی بانک دی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار