با حضور رئیس کل بیمه مرکزی؛

طرح نوین "بیمه بازنشستگی" پاسارگاد رونمایی شد

طرح نوین "بیمه بازنشستگی" پاسارگاد رونمایی شد
کدخبر : 576316

مهندس بهزادپور در آیین رونمایی از بیمه نامه جدید بازنشستگی بیمه پاسارگاد، یکی از مهمترین اهداف بیمه های زندگی را حل مشکل بازنشستگی اعلام کرد.

مهندس بهزادپور در این مراسم رشد19 درصدی شبکه فروش تخصصی بیمه زندگی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: سهم 56 درصدی نمایندگان بیمه های عمر از شبکه فروش صنعت بیمه نشان از توجه شرکت های بیمه به تقویت بیمه های زندگی دارد.

وی افزود: صنعت بیمه در کنار بازار سرمایه و بانک با تقویت بیمه های زندگی درصدد است با تجهیز منابع پس اندازی به سمت سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی حرکت کند و این یکی از وظایف بیمه های زندگی است.

رئیس کل بیمه مرکزی خاطر نشان کرد: در طی سالهای اخیر در مسیر رشد بیمه های زندگی با فراز و نشیب زیادی روبرو بودیم که خوشبختانه با رشد مستمر و آهسته ای که داشته در سال 1400 بیمه های زندگی توانسته به رشد 15.8 درصدی نسبت به کل پرتفوی صنعت بیمه دست یابد.

مهندس بهزادپور با اشاره به افزایش جمعیت رو به بازنشستگی در کشور گفت: در حال حاضر یکی از معضلات دولت و کشور، تامین بودجه برای صندوقهای بازنشستگی است که امسال 18 درصد بودجه کشور (350 هزار میلیارد تومان) برای کمبود صندوق های بازنشستگی صرف شده است و یکی از برنامه های بیمه مرکزی حل این مشکل با استفاده از بیمه های زندگی است.

وی ضمن تقدیر از اقدامات خوب بیمه پاسارگاد در گسترش بیمه های زندگی و ایجاد ساختار سازمانی و ساماندهی شبکه فروش بیمه های زندگی تصریح کرد: بیمه تکمیلی بازنشستگی پاسارگاد در فروش انفرادی از موفقیت خوبی برخوردار بوده است و امیدوارم با تبلیغات و اطلاع رسانی موثر، سازمان ها بتوانند از این ظرفیت برای کاهش دغدغه های کارکنان خود برای ایام بازنشستگی بهره گیرند.

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار