برای اولین بار در کشور توسط شرکت گهرزمین و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی سیرجان صورت گرفت؛

ساخت مستند شهدای مدافع سلامت استان کرمان

ساخت مستند شهدای مدافع سلامت استان کرمان
کدخبر : 576552

مدیران شرکت گهرزمین و تنی چند از مسوولان شهرستان سیرجان با خانواده معزز شهدای سلامت دیدار کردند.

عصر  روز گذشته شنبه ۱۳ اسفندماه، حجت الاسلام و المسلمین حسین حیدری امام جمعه موقت سیرجان، سرهنگ علی دستوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان ، دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، سید رحیم رضوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان، محمد پیش بین رییس دفتر نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، دکتر سید علی رضوی نسب رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان و چند از مسوولین دانشکده علوم پزشکی سیرجان با خانواده های معزز شهید رضا آران، شهیده زرین رییسی و شهیده ام البنین شاهمرادی که از شهدای حوزه سلامت بودند، دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری امام جمعه موقت سیرجان در این دیدار با اشاره به ایثارگری های شهدا عنوان نمود: شهدا از جایگاه و مقام والایی برخوردار هستند که بایستی یاد شهدا را زنده نگه داشت.

محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین نیز در این دیدار گفت: شهداء افتخار ما هستند و شهدای سلامت همچون شهدای دفاع مقدس و بقیه شهدا مقام والایی دارند. درواقع ما خودمان را مدیون ایثارگری های این عزیزان می دانیم.

سید علی رضوی نسب نیز با اشاره به مقام والای شهدا افزود: شهدای سلامت شهدای مظلومی بودند که سختیهای زیادی رو متحمل شدند. درواقع این کار گهرزمین که اقدام به مستندسازی از شهدای سلامت و خانواده معزز آنان نموده است بسیار ارزشمند و ماندگار است و جای تقدیر و تشکر دارد.

در پایان این دیدار به رسم یادبود، لوح و تمثیلی از عکس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به خانواده معزز شهدا اهدا شد.

گفتنی است چندی پیش شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای مسوولیت های اجتماعی و فرهنگی با هدف بزرگداشت مقام و ایثارگریهای شهدا، برای اولین بار در کشور اقدام به مستندسازی از شهدای مدافع سلامت و خانواده معزز آنان در استان کرمان نموده است.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار