معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی:

بانک‌‌‌‌های تجاری می‌خواهند از الگوی بانک‌‌‌‌‌های قرض‌الحسنه استفاده کنند

بانک‌‌‌‌های تجاری می‌خواهند از الگوی بانک‌‌‌‌‌های قرض‌الحسنه استفاده کنند
کدخبر : 576620

دکتر «سید عباس حسینی» گفت: در حال حاضر الگوی کسب و کار بانک‌‌‌‌‌های قرض‌الحسنه به قدری موفق بوده است که سایر بانک‌‌‌‌های تجاری می‌خواهند از الگوی بانک‌‌‌‌‌های قرض‌الحسنه استفاده کنند.

دکتر «سید عباس حسینی» معاون امور بیمه و بانک و شرکت‌‌‌‌های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی، در نخستین همایش ملی قرض‌الحسنه، با بیان اینکه امسال در مجموع ۱۰۴ هزار میلیارد تومان به افزایش سرمایه بانک‌‌‌‌‌های دولتی اختصاص پیدا کرده است، اظهار داشت: همچنین منابعی که از محل مولدسازی دارایی‌ها و فروش دارایی‌های مازاد بانک‌ها به دست می‌آید نیز صرف افزایش سرمایه بانک‌ها می‌شود.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه قرض‌الحسنه به الگویی برای شبکه بانکی تبدیل شده است، گفت: در حال حاضر الگوی کسب و کار بانک‌‌‌‌‌های قرض‌الحسنه به قدری موفق بوده است که سایر بانک‌‌‌‌های تجاری می‌خواهند از الگوی بانک‌‌‌‌‌های قرض‌الحسنه استفاده کنند.

به گفته حسینی در بانک‌های قرض‌الحسنه علاوه بر کسب سود و انجام کسب و کارها، رضایت الهی، رضایت علما و مراجع و رضایت مردم هم به دست می‌آید و فعالان بانک‌های قرض‌الحسنه این دو مسئله را با هم دارند.

وی ‌تأکید کرد: هر اقدامی که بتواند به ارتقای جایگاه قرض‌الحسنه در اقتصاد کشور کمک کند را پشتیبانی و حمایت می‌کنیم.

 

روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

پربازدیدترین
اخرین اخبار
پربازدیدترین
اخرین اخبار