همزمان با ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدا؛

دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با خانواده های شهدا

کدخبر : 576999

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در دیدار با خانواده معزز شهید صفر قاسمیان گفت: وجود خانواده های معزز شهدا برای همه ما مایه فخر و مباهات است.

همزمان با ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با خانواده معزز آزاده شهید صفرعلی قاسمیان از شهدای گرانقدر شهرستان لنجان دیدار و گفتگو کرد.

 مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ما تا ابد مدیون شهدا هستیم و ان‌شاالله بتوانیم در این مسیر نورانی رهروان خوبی برای شهدا گرانقدر باشیم.

وی با بیان این که خانواده های شهدا ادامه دهنده راستین راه این عزیزان هستند و پایداری آن ها در این راه پر برکت، انقلاب و نظام را از دسیسه های دشمنان مصون نگه داشت، افزود: صلابت و استقلال ایران عزیز مرهون ایثار  شهدا است بنابراین ما نباید لحظه ای از یاد و راه شهدا و خانواده های آن ها غافل شویم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: شهیدان سند افتخار و هویت ایران عزیز هستند و با ایثارگری خود سرنوشت پر افتخار ملت و کشور ما را به نیکی رقم زدند. وی تکریم خانواده شهدا موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: بر همه ما واجب است که دغدغه خانواده شهیدان را بشنویم و در رفع مشکلات آن ها از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

خانواده معزز شهید صفر قاسمیان نیز در این دیدار با ذکر خاطرات و ویژگی هایی از این شهید بزرگوار، اطاعت از ولی فقیه و رهروی راه شهیدان را موجب رستگاری دانستند. شهید قاسمیان از همکاران ذوب آهنی بود که ده سال از عمر پربرکت خود را در اسارت رژیم بعثی عراق سپری کرد . وی که جانباز دوران دفاع مقدس نیز بود با تحمل درد و مشکلات جانبازی و آثار دوران اسارت، سال ۱۳۸۱ به فیض شهادت نایل آمد و به یاران شهیدش پیوست.

 شایان ذکر است؛ در این دیدار رییس بنیاد شهید لنجان با اهدا لوح به مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از وی به جهت توجه ویژه به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

پربازدیدترین
اخرین اخبار
پربازدیدترین
اخرین اخبار