در نهمین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور رییس قوه قضاییه؛

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان مدیر جهادی برتر معرفی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان مدیر جهادی برتر معرفی شد
کدخبر : 577070

در نهمین همایش ملی مدیریت جهادی، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رییس دستگاه قضا، از دکتر افشار فتح الهی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان مدیر برتر جهادی تقدیر نمود.

در این همایش افشار فتح الهی به پاس تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی و مدیریت جهادی مورد تقدیر قرار گرفت.

در متن لوح تقدیر اهدایی آمده است: این نشان برازنده سینه غیور مردانی است که با توکل بر خداوند متعال و استفاده از تدبیر، عقلانیت و در عین حال پیش بردن امور با عزم راسخ و بدون هراس از جوانب، در سایه امنیت مرهون خون شهداء توانسته اند ضمن نایل شدن به مقام مدیر جهادی، در عرصه توسعه کشور فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را نیز به منصه ظهور برسانند.

این مراسم با حضور جمعی از مدیران و مسئولان اجرایی، انتظامی، نظامی و قضایی کشور در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد و حجت الاسلام اژه ای رهنمودهایی در خصوص اجرایی نمودن مدیریت جهادی به ویژه در سیستم اقتصادی کشور ارائه داد و در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات جهادی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر نمود.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار