در پی عملکرد درخشان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در سال ۱۴۰۱، از سوی سازمان ملی بهره وری اعلام گردید:

منطقه ویژه اقتصادی لامرد، سرآمد واحد‌های تابعه سازمان ایمیدرو در مدیریت بهره وری

منطقه ویژه اقتصادی لامرد، سرآمد واحد‌های تابعه سازمان ایمیدرو در مدیریت بهره وری
کدخبر : 577218

با اعلام نتایج ارزیابی پروژه مدیریت بهره‌وری (کارنامه بهره‌وری) در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و شرکت‌های تابعه توسط سازمان ملی بهره‌وری، منطقه ویژه اقتصادی لامرد حائز بالاترین امتیاز مکتسبه گردید.

در راستای اجرای تکالیف مندرج در قانون بودجه 1401 کل کشور، شرکت تلاشگران صنعتی معدنی لامرد با کسب امتیاز 97 از 100 حائز بالاترین امتیاز مکتسبه در بین تمامی واحدهای تابعه سازمان ایمیدرو گردیده است.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد، در جهت تحقق اهداف این کانون صنعتی و معدنی، اقدامات توسعه ای ارزنده ای را در سال ۱۴۰۱ انجام داده است. این کانون نوظهور صنعتی، سرزمین تبدیل بالقوه ها به بالفعل هاست.

وجود نیروی انسانی متخصص و ماهر یکی از عناصر مهم و حیاتی به فعلیت رساندن ابر پروژه های صنعتی است.

با تلاش جهادی مدیران سازمان ایمیدرو و منطقه ویژه اقتصادی لامرد، زیرساخت های مورد نیاز برای احداث صنایع فراهم شده است و طرح های مختلف زیرساختی در حال اجراست.

 استقرار در بهترین نقطه استراتژیک جنوب کشور، برخورداری از امتیازات پدافند غیرعامل، واقع شدن در مسیرهای کریدورهای مهم ترانزیتی کشور نظیر نزدیکی به بنادر و تاسیسات بندری منطقه ویژه انرژی پارس عسلویه و بندر منطقه ویژه پارسیان، مجاورت با فرودگاه بین المللی لامرد و نزدیکی به فرودگاه بین المللی عسلویه، برخورداری از معافیت های مالیاتی و گمرکی و دیگر مزیت ها و مشوق ها، فرصت طلایی را برای مشارکت صاحبان سرمایه در فرصت های متنوع سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد مهیا کرده است.

و اینک با نگاه ویژه مسئولان به این قطب صنعتی و با تلاش مهندسان و کارگران عزیز در مسیر رشد و جهش صنعتی قرار دارد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد واقع در جنوب استان فارس و از زیر مجموعه های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) محسوب می شود.

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

پربازدیدترین
اخرین اخبار
پربازدیدترین
اخرین اخبار