سرپرست بانک مسکن خبر داد:

خیال مردم بابت خدمات بانکی راحت باشد

خیال مردم بابت خدمات بانکی راحت باشد
کدخبر : 577242

دکتر علی عسکری گفت: سعی کرده‌ایم با توسعه خدمات بانکی در تعطیلات عید و ماه مبارک رمضان خیال مردم را راحت کنیم. خدمات الکترونیک جدید همراه خدمات حضوری برای رفاه حال مردم عزیزمان پیش‌بینی شده است.

در آخرین روز کاری سال 1401، علی عسکری سرپرست بانک مسکن از شعبه‌های نبوت، آیت، بهار، سلیمان خاطر، شیراز جنوبی و شیخ‌بهایی تهران به صورت سرزده بازدید کرد.

این بازدید‌ها ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکساله کارکنان بانک مسکن، به منظور ارزیابی عملکرد شعبه‌های این بانک در ایام تعطیلات و ماه مبارک رمضان انجام شد.

سرپرست بانک مسکن در حاشیه این بازدیدها خبر داد: در روزهای تعطیل عید نوروز به منظور رفاه حال مشتریان بانک مسکن، 60 شعبه به صورت کشیک به ارائه خدمات بانکی خواهند پرداخت که از این جمله، 10 شعبه در تهران و 50 شعبه در سراسر ایران خواهد بود.

دکتر عسکری با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات حضوری تصریح کرد: مدیران امور شعب در صورت صلاحدید، این اختیار را دارند که شعبه‌های بیشتری را فعال کنند.

وی در ادامه، درباره تحول گسترده در بخش بانکداری الکترونیک بانک مسکن گفت: بانک مسکن علاوه بر خدمات حضوری، در بخش بانکداری الکترونیک نیز خدمات قابل توجهی آماده کرده است. امروز، سبد خدمات الکترونیک بانک مسکن بیش از پیش تکامل یافته و ما مطمئن هستیم که می‌توانیم به اندازه مطلوبی رضایت خاطر مشتریانمان را جلب کنیم.

سرپرست بانک مسکن ادامه داد: افتتاح حساب غیر حضوری یکی از مهم‌ترین خدماتی است که با کیفیت بسیار بالایی در شبکه الکترونیک بانک مسکن ارائه می‌شود. علاوه بر آن ارائه کارت هدیه الکترونیک نیز از جمله خدماتی است که در روزهای تعطیل عید می‌تواند در اختیار مشتریان باشد.

هیبنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار