منطقه آزاد ماکو

آموزش‌های مهارتی شاغلان اصناف منطقه آزاد ماکو براساس فناوری‌ جدید ارائه شود

آموزش‌های مهارتی شاغلان اصناف منطقه آزاد ماکو براساس فناوری‌ جدید ارائه شود
کدخبر : 580112

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اهمیت آشنایی اصناف به حق و حقوق و مزایای فعالیت در منطقه آزاد گفت: آموزش‌های مهارتی شاغلان اصناف منطقه آزاد ماکو براساس فناوری‌ جدید ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حسین گروسی روز پنجشنبه در آئین گرامی داشت روز اصناف شهرستان شوط افزود: زیربنای حرکت های فرهنگی کسب روزی حلال است و باید برای ترویج فرهنگ کسب و کار تلاش بیشتری کرد.

وی با بیان اینکه اصناف بیشترین جمعیت اقتصادی منطقه را تشکیل می دهند افزود: آشناسازی این قشر با نحوه اعمال معافیت مالیاتی موضوع ماده ۱۳ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد ضروری است.

گروسی با اشاره به اتمام فنس کشی منطقه آزاد ماکو در آینده نزدیک ادامه داد: اصناف و فعالان اقتصادی در صورتیکه پروانه کسب خود را از منطقه آزاد ماکو اخذ نمایند مشمول معافیت مالیاتی خواهند بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به توزیع متوازن امکانات و اعتبارات در بین شهرستان های مستقر در منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: تمامی برنامه های توسعه این سازمان در راستای توسعه متوازن در بین تمامی شهروندان منطقه آزاد ماکو برنامه ریزی شده است.

فرماندار شهرستان شوط نیز اصناف را پیش قراولان صحنه های انقلابی دانست و گفت:‌بدون همراهی اصناف و کسبه مسیر توسعه کشور و انقلاب با مشکل مواجه می شود.

شهروز بابازاده افزود: اصناف همواره بازوهای توانمند تولید و اقتصاد بودند و همراهی این قشر در تحقق شعار سال بسیار حائز اهمیت است.

شایان ذکر است: در این آئین از روئسای اتحادیه های مجمع امور صنفی شهرستان شوط تجلیل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: