منطقه آزاد کیش

برگزاری همایش آموزشی کیش تاک در جزیره کیش

برگزاری همایش آموزشی کیش تاک در جزیره کیش
کدخبر : 580310

همایش "کیش تاک" به همت شرکت تجارت کیش و با هدف رونق بخشی به گردشگری آموزشی، خلق ارزش و دانش افزایی ساکنان و گردشگران جزیره برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این همایش آموزشی با مشارکت معاونت گردشگری سازمان و انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره، 22 تیر با حضور اساتید برتر کشور در مرکز همایش های بین المللی کیش برپا خواهد شد.

رویداد"کیش تاک" بزرگترین همایش آموزشی، تفریحی،مهارتی است که شرایط و بستر را برای ارتقاء سطح دانش،آگاهی و مهارت گردشگران در کنار تفریح فراهم می کند و با ایجاد ارتباطات تجاری و هم افزایی موثر، موجب پیشبرد اهداف فردی و سازمانی در جزیره کیش می شود.

موضوعات متنوع بر پایه چالش های حال حاضر کشوراز وجوه تمایز این رویداد منحصر به فرد است.

سرفصل هایی چون تاب آوری اقتصادی، تعادل در کار و زندگی، تجارت در شرایط بحران، رفع شکاف دانایی تا عملگرایی با تغییر سبک زندگی، هوش مصنوعی و افزایش درآمد با تحول دیجیتال ، بهبود روابط منابع انسانی در جهت افزایش بهره ‌وری همچنین بهبود شکاف های ارتباطی با یادگیری ارتباط موثر از جمله موضوعات مورد بحث در این رویداد خواهد بود.

بر اساس این گزارش، رامین سمیع زاده مدیرعامل جابار و فارغ التحصیل دانشگاه لیون فرانسه، کتایون اجتهادی مدیرعامل شرکت تجارت کیش ، محمد رضا نظری عضوهیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش و محقق در حوزه تجاری سازی فناوریهای پیشرفته،‌ مهرداد تاوتلی ،  دبیر کل جامعه هتل داران کیش و مدیرعامل هلدینگ هزاره سوم، نوید نور ، مدرس و مربی حوزه کسب و کار ، امین سمیع زاده ،  پژوهشگر و مدرس حوزه تحول دیجیتال و نوآوری، سپهر شکریان  مدرس اصول مذاکره و فن بیان، حامد یزدی ، مولف کتاب جامع سازمان و مدیریت، اساتید حاضر در این رویداد هستند.

گفتنی است محسن قریب نیز به عنوان دبیر اجرایی این رویداد فعالیت می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: