سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

چهارمحال و بختیاری / حضور گروه بررسی عملکرد سازمان اموال تملیکی در استان

چهارمحال و بختیاری / حضور گروه بررسی عملکرد سازمان اموال تملیکی در استان
کدخبر : 582165

دهمین سفر دوره ای گروه بازرسی و نظارت سازمان اموال تملیکی به مقصد استان چهارمحال و بختیاری با حضور نمایندگان معاونت‌ها و ادارات کل ستاد با محوریت اداره کل پایش، نظارت و مدیریت عملکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ، در این سفر نمایندگان معاونت‌های مختلف و اداره کل حوزه مدیرعامل و مدیرکل پایش و ارزیابی حضور داشتند از انبارهای استان بازدید و وضعیت کالاهای موجود در انبارها بررسی شد.

سپس طی نشستی که در محل اداره کل اموال تملیکی استان برگزار گردید در ابتدا علی آزادی مدیرکل و کارکنان استان نسبت به ارائه گزارش، نقطه نظر و مشکلات خود اقدام نمودند سپس نمایندگان معاونت‌ها نقطه نظرات ارشادی خود را بیان کردند.

اسکندر یار نسب مدیر کل پایش، نظارت و مدیریت عملکرد سازمان اموال تملیکی کشور  در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان اموال تملیکی استان چهارمحال و بختیاری و هیات همراه، ضمن بیان مشکلات و کمبودها خواهان اجرای برنامه‌ عملیاتی سال ۱۴۰۲ ارائه شده از سوی آن مدیریت شد.

یارنسب در این خصوص بیان داشت: در پایان سال عملکرد ادارات کل بر اساس برنامه مذکور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گفتنی است؛ مدیرکل پایش، نظارت و مدیریت عملکرد سازمان جمع‎‌آوری و فروش اموال تملیکی به اتفاق مدیر کل استان با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ،رییس پلیس امنیت اقتصادی و نمایندگان کمیته امداد، صمت، دادستانی و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان چهارمحال و بختیاری دیدار کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: