آغازتامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد

آغازتامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد
آغازتامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سرمایه مورد نیاز این طرح 250میلیارد ریال ودوره سرمایه گذاری 12ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .حداقل سرمایه گذاری در این طرح 10میلیون تومان و حداکثر 1.25میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری 12روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح  30درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع و چک‌های ضمانت برابر اصل و فرع مبلغ تامین می باشد.

دیگران چه می خوانند:

بنا بر این گزارش فعالیت اصلی شرکت تولید انواع کاشی و سرامیک کف و دیوار و گرانیت و تهیه مواد اولیه و دستگاه های مورد نیاز مرتبط با صنایع کاشی و سرامیک و صدور کالای تولید شده به خارج از کشور و خرید و وارد کردن ماشین آلات و قطعات و دستگاه ها و سیستم های مرتبط با صنایع مذکور در داخل و خارج، تامین مصالح و مواد اولیه مربوط به فعالیت فوق الذکر در داخل یا خارج از کشور می باشد.

مزایای تامین مالی جمعی

در پلتفرم‌های تامین مالی جمعی امکان دسترسی به تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران برای شرکت ها ایجاد می‌شود. همچنین از طریق انتشار اطلاعات کسب‌وکار در پلتفرم‌های تامین مالی جمعی و استفاده از  شبکه‌های بازاریابی آن، به‌نحوی علاوه‌بر تامین مالی ، بازاریابی آن نیز انجام می‌شود.

تامین مالی جمعی می‌تواند یک راه سریع برای تأمین مالی بدون هزینه‌های اولیه برای شرکت ها باشد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.


 

آغازتامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟