حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی

حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی
حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،رحیم سرهنگی به همراه برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش عصر پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۲ از  سه شرکت پارس غزال کیش،صنایع دستی کیش هنر و صنعت آداک و کاویان ذوب ایثارگران واقع در فاز ۶ صنعتی کیش بازدید کرد و با برخی از صنعتگران در خصوص راهکارهای لازم جهت رفع مشکلات آنان گفت و گو کرد.

همچنین مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از کاریز ، ضمن آشنایی با روند سرمایه گذاری در این مکان، در خصوص درخواست سرمایه گذار کاریز، دستورات لازم را جهت بررسی و طرح در کمیسیون های مربوطه صادر کرد.

دیگران چه می خوانند:

پروژه مسکونی ستاره کیش مقصد بعدی بازدید رحیم سرهنگی و هیات همراه بود.سرمایه گذار این طرح مسکونی _ خدماتی واقع در شهرک صدف، شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب است که در شهریور ۱۴۰۲ مجتمع مسکونی آبان را با ۸۴ واحد به بهره برداری می رساند. از آنجایی که پیش از بهره برداری از این مجتمع مسکونی،دریافت پایان کار الزامی و منوط به رعایت برخی ضوابط و احراز شرایط می باشد از اینرو مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دستورات لازم را جهت تسریع در امور و در چارچوب  قوانین و مقررات صادر کرد.

مجتمع مسکونی پرشین ساحلی نیز آخرین مکان برای بازدید رحیم سرهنگی بود که یکی از بلوک های این مجتمع فاقد پایان کار و به نوبه آن سند است .

از آنجایی که بسیاری از این واحد ها پیش فروش شده است و ساکنان این مجتمع دغدغه دریافت سند مالکیت را دارند از اینرو رحیم سرهنگی جهت رفع دغدغه آنان، دستور بررسی این مهم را در اسرع وقت و مطابق با ضوابط و مقررات شهرسازی صادر کرد.

 

 

حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟