مدیر عامل بیمه سرمد گفت:

سطح توانمندی بیمه سرمد افزایش یافت

سطح توانمندی بیمه سرمد افزایش یافت
کدخبر : 582837

با تجمیع ساختمان‌های بیمه سرمد در ساختمان مرکزی(حاج قاسم سلیمانی) علاوه بر مدیریت هزینه‌ها و افزایش بهره وری شرکت،‌ گام مهمی در جهت ارتقاء سطح توانمندی بیمه سرمد برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، محمدمهدی بهشتی‌نژاد امروز در مراسم افتتاح ساختمان مرکزی بیمه سرمد و در حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیر عامل بانک صادرات، با اشاره به روند رو به رشد افزایش سرمایه شرکت گفت: سرمایه بیمه سرمد از بدو تاسیس خود طی 6 مرحله  از 40 میلیارد تومان در سال 92 به 676 میلیارد تومان در سال 1401 رسیده است‌ که در سال1402 سرمایه شرکت به 1000 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل بیمه سرمد به سود خالص حدود 29 میلیارد تومانی شرکت در سال 1401 اشاره کرد و گفت: در ادامه مسیر سودآوری شرکت در 3 ماهه نخست امسال نیز بیمه سرمد 25 میلیارد تومان سود شناسایی کرده است.

وی گفت: در 3 ماهه اول امسال حق بیمه تولیدی به میزان 60 درصد عملکرد سال 1401 محقق و نسبت خسارت پرداختی به حق بیمه تولیدی به شکل قابل توجه‌ای به نفع حق بیمه تولیدی اصلاح شده است.

بهشتی‌نژاد در این مراسم همچنین گفت: در 3 ماهه اول امسال حدود 39 میلیارد تومان درآمد از مدیریت پرتفوی سهام شناسایی شده است.

مدیرعامل بیمه سرمد در تشریح برنامه‌های سال 1402 شرکت نیز گفت: از نظر مالی، کسب سطح یک توانگری مالی و ارتقاء سرمایه به 1000 میلیارد تومان و از نظر فرآیندهای داخلی و کسب و کار نیز بهبود ترکیب پرتفوی شرکت با تأکید بر فروش بیمه نامه سود‌ده، اصلاح ساختار نرخ دهی و تمرکز بر جذب پرتفوهای برند در هر استان در دستور کار شرکت بیمه سرمد قرار دارد.

وی از افزایش تعداد و پوشش جغرافیایی نمایندگان جنرال و زندگی با استقرار نمایندگان در شعب بانک صادرات و پرداخت خسارت‌های مراکز درمانی غیر طرف قرارداد در ساعت غیراداری جهت بیمه‌شدگان بانک صادرات (از محل تنخواه شعبه مجازی) به عنوان اصول مشتری‌مداری شرکت بیمه سرمد در سال 1402 نام برد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: