سازمان تأمین‌اجتماعی

توسعه خدمات بیمه‌ای و درمانی را با قوت ادامه می‌دهیم

توسعه خدمات بیمه‌ای و درمانی را با قوت ادامه می‌دهیم
کدخبر : 582862

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی که در معیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به‌منظور نظارت میدانی بر شرایط ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و بازنشستگان به استان گلستان سفر کرده است، پس از شرکت در مراسم افتتاح رسمی شعبه جدیدالاحداث تأمین‌اجتماعی در شهرستان گالیکش که با حضور رضا آریان‌پور نماینده مردم گالیکش در مجلس شورای اسلامی و علی جوان فرماندار شهرستان گالیکش و جمعی دیگر از مدیران استانی و مقامات محلی این شهرستان برگزار شد، وارد شهر مینودشت شد. مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در مینودشت بعد از کلنگ‌زنی درمانگاه تأمین‌اجتماعی این شهر که با حضور جمعی از مسئولان محلی برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای دولت به مناسبت هفته دولت، گفت: دولت سیزدهم به‌دنبال توسعه خدمت و جبران مافات و کاستی‌ها و توجه بیشتر به مردم و ارتقای کمی و کیفی خدمات در همه زمینه‌ها است.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی تأکید کرد: رئیس‌جمهور محترم، وزیر محترم کار و همه مدیران و مسئولانی که در حکمرانی این دولت حضور دارند، با توجه به روحیه مردمی دولت، همواره تأکید دارند تا هر اندازه‌ای که می‌توانیم خدمت‌رسانی به مردم را توسعه دهیم.

موسوی افزود: به استناد گزارش مدیران استانی، بیش از 75 درصد مصوبات و قول‌هایی که در سفر قبل داده بودیم محقق شده و اتفاق افتاده است. برای منطقه مینودشت هم قول داده بودیم تا گره‌هایی را که سال‌ها در مسیر ساخت درمانگاه وجود دارد، باز کنیم که با یاری خداوند متعال و کمک عزیزان این اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: ما این وفاق، همگرایی و همدلی را که در حل مشکل زمین برای احدث درمانگاه وجود دارد، برای ساخت درمانگاه نیز نیاز داریم. از همه عزیزان، مخصوصاً مدیران و مسئولان محترم در فرمانداری، شورای شهر و سایر مسئولان خواهش می‌کنیم تا در ساخت درمانگاه هم مساعدت و همکاری کنید. این پروژه‌ کوچکی نیست؛ هم هزینه‌های زیادی برای تأمین‌اجتماعی دارد و هم خدمات زیاد و قابل توجهی به مردم و بیمه‌شدگان منطقه ارائه خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: از زمان شروع فعالیت این دولت تاکنون، توسعه خدمات در همه عرصه‌های خدمت‌رسانی سازمان تأمین‌اجتماعی در اولویت قرار گرفته است و خدماتی که در این دولت به مجموع خدمات درمانی موردتعهد سازمان تأمین‌اجتماعی اضافه شده، بسیار قابل توجه ‌است.

وی ادامه داد: امیدواریم با همکاری و هم‌افزایی مدیران و مسئولان استانی، ساخت درمانگاه تأمین‌اجتماعی مینودشت با قدرت و قوت پیش برود و ادامه پیدا کند. ما به دنبال این هستیم تا بعد از کلنگ‌زنی، با فاصله زمانی بسیار کوتاه، عملیات ساخت شروع شود.

موسوی افزود: درمانگاه مینودشت که امروز مراسم کلنگ‌زنی آن برگزار شد در چهار طبقه و در حدود 3500 متر مساحت زیربنا ساخته خواهد شد. عملیات ساخت نیز به سرعت آغاز خواهد شد و همان‌طور که سال گذشته در کلاله درمانگاهی را افتتاح کردیم که الان روزانه به 300 نفر از بیمه‌شدگان خدمات درمانی رایگان ارائه می‌کند، توسعه خدمت در این استان را با قوت و قدرت ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی همچنین در شهرستان مینودشت از شعبه تأمین‌اجتماعی این شهر نیز بازدید کرد و در گفت‌وگو با مراجعان و کارکنان این شعبه، در جریان مشکلات و ظرفیت‌های ارائه خدمات بیمه‌ای به بیمه‌شدگان منطقه قرار گرفت و برای رفع برخی مشکلات نیز دستوراتی صادر کرد.

در سفر به استان گلستان که در همراهی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به این استان انجام شده است، احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌ها و دکتر مهدی اسلامی معاون درمان، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی را همراهی می‌کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: