حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه روایت خدمت

حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه روایت خدمت
حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه روایت خدمت

به گزارش مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ نمایندگان این سازمان در نخستین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم "روایت خدمت (وعده، وفا)" که در قالب غرفه دبیرخانه شورایعالی برگزار شد، حضور پیدا کرد.

عرضه فرصت های سرمایه گذاری امکان سنجی شده نخستین منطقه آزاد شمال کشور تحت عنوان "کیمیا"؛ لوح فشرده چند رسانه ای، ارائه بروشور و کاتالوگ های معرفی ظرفیت ها و امکانات گردشگری، ترانزیتی-حمل و نقلی و عملکردی سازمان منطقه آزاد انزلی در دوران خدمت دولت سیزدهم، مهمترین محور کاری این سازمان در نمایشگاه مزبور را به خود اختصاص داد.

دیگران چه می خوانند:

بنابراین گزارش در جریان حضور و بازدید معاون پارلمانی و اجرایی رییس جمهور، سخنگوی هیأت دولت و سخنگوی وزارت امور خارجه، نمایندگان سازمان منطقه آزاد انزلی به تشریح اقدمات و عملکرد سازمان در دولت آیت ا.. رییسی پرداخته و آخرین وضعیت طرح های توسعه ای و برنامه های نخستین منطقه آزاد شمال کشور در مسیر توسعه همکاری های منطقه ای به ویژه اتحادیه اقتصادی اوراسیا و سازمان همکاری شانگهای و همچنین فعال سازی کریدورهای بین المللی را تشریح نمودند.

گفتنی است اکبر نیازی سرپرست سازمان، سرپرست معاونت بندری، مدیر روابط عمومی وامور بین الملل سازمان در آخرین روز نمایشگاه که مقارن با رونمایی از بسته های جدید سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بود حضور پیدا کردند.

لازم به ذکر است مدیر سرمایه گذاری و مسئول دفتر تهران این سازمان در نمایشگاه فوق که از چهارم تا هفتم شهریورماه، در سالن‌ ۸ و ۹ محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا بود، به تبیین برنامه ها و دستاوردهای منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی پرداختند.

 

 

 

حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه روایت خدمت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟