ایران خودرو، مادران را سوپرایز می کند

ایران خودرو، مادران را سوپرایز می کند
ایران خودرو، مادران را سوپرایز می کند

مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد این خودروساز به زودی برای حدود هفت هزار و 300 مادر دارای دو فرزند و بیشتر که در طرح های فروش این خودروساز برای خرید پژو پارس ثبت نام کردند، فراخوان تکمیل وجه ارسال خواهد کرد.

شرکت های خودروساز بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سال گذشته مکلف شدند که 50 درصد ظرفیت فروش خود را به مادران حائز شرایط اختصاص دهند.

دیگران چه می خوانند:

مادرانی که از فرزند دوم به بعد آنها بعد از تاریخ 24 آبان 1400 متولد شده باشد می توانستند در این طرح های فروش خودروسازان ثبت نام و بر اساس لاین ویژه ای که نمایندگان مجلس برای آنها تدارک دیدند به محصولات تولیدی شرکت های خودروساز دسترسی داشته باشند.

این تکلیف که روی دوش شرکت های خودروساز گذاشته شد تا حدی روند عرضه را چه به متقاضیان عادی و چه مادران با اختلال روبرو کرده است. اما حال مدیران فروش ایران خودرو از برنامه ریزی برای تحویل حدود هفت هزار و 300 دستگاه پژو پارس به مادران خبر می دهد. این خبر را می توان سوپرایز ایران خودرو برای مادران قلمداد کرد.

آن طور که مدیر فروش و بازاریابی ایران خودرو می گوید مادرانی که بعد از اعلام فراخوان در شهریور 1402 نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند، محصول مورد نظر خود را تا پیش از پایان سومین ماه از فصل تابستان سال جاری تحویل خواهند گرفت.

البته پناهی این گمانه را نیز که بخشی از تعهدات این خودروساز درباره پژو پارس به مهر امسال موکول شود رد نمی کند و می گوید این احتمال وجود دارد که بخشی از تعهدات مربوط به پژو پارس که در طرح های فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مادران واگذار شده در اولین ماه از فصل پاییز 1402 به آنها تحویل داده شود.

 

 

ایران خودرو، مادران را سوپرایز می کند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟