مدارس جزیره کیش مهیای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

مدارس جزیره کیش مهیای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید
مدارس جزیره کیش مهیای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید صبح امروز ۲۵ شهریور در بازدید از روند تجهیز، نوسازی و بهسازی مدارس کیش، استفاده دانش آموزان از فضای آموزشی مطلوب را یکی از مهمترین دغدغه های سازمان و اولیای دانش آموزان برشمرد و گفت: اقدامات مهمی در راستای ارتقاء سطح فراگیری علم و تحصیل دانش آموزان از جمله رسیدگی و تجهیز هر چه بهتر فضاهای آموزشی و افزایش کلاس های درسی در سال تحصیلی جدید انجام شده است.

سرهنگی در این بازدید با تاکید بر این که کیفیت مطلوب فضای آموزشی مدارس و نیروی انسانی مجرب نقش مهمی در بالا بردن انگیزه و روحیه دانش آموزان برای یادگیری و تحصیل دارد افزود: با توجه به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید باید برای رفع کمبودهای مدارس از جمله تهیه تجهیزات، بهسازی فضاهای آموزشی، آماده سازی کلاس های درس، نمازخانه، کتابخانه، فضاهای محیطی و امکانات ورزشی باید هر چه سریع تر اقدام کرد.

دیگران چه می خوانند:

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین در بازدید از کلاس های در دست احداث برخی مدارس اظهار داشت: با اضافه شدن فضای آموزشی به برخی از مدارس شاهد کاهش تراکم دانش آموزان در کلاس های درسی و بالا رفتن کیفیت آموزش خواهیم بود.

وی با اشاره به نقش مهم نیروهای انسانی مجرب در بالا بردن سطح کیفی آموزش مدارس افزود: با فراهم آوردن شرایط مناسب برای قشر فرهنگی کیش به ویژه معلمان و اساتید مجرب می توان سطح کیفی آموزش در این منطقه را نسبت به سنوات گذشته ارتقا داد.

رحیم سرهنگی تصریح کرد: اقدامات و پیگیری های موثری از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان، سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان، مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش، مدیریت پشتیبانی سازمان و اداره آموزش و پرورش در راستای رسیدگی به وضعیت فضاهای آموزشی و تجهیز و آماده سازی مدارس انجام گرفته است که باید از تلاش های آن ها تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه برخی از معاونان و مسولان سازمان و آموزش و پرورش از روند پیشرفت بهسازی و نوسازی البرز، الغدیر، هاجر، هدف، مولوی، خوارزمی و مهر بازدید کردند.

 

مدارس جزیره کیش مهیای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟