فولاد آلیاژی ایران

تقدیر مدیر صنعت برق استان یزد از مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران

تقدیر مدیر صنعت برق استان یزد از مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران
کدخبر : 586658

طی مراسمی که در سالن شهید عباسپور شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد، از شرکت فولاد آلیاژی ایران به دلیل همکاری با برق منطقه‌ای استان یزد، تقدیر شد.

 در این مراسم از شرکت فولاد آلیاژی ایران به دلیل همکاری با شرکت برق منطقه‌ای استان در تنظیم و کاهش برق مصرفی در خطوط تولید این شرکت به‌منظور پیشگیری از خاموشی شهر در پیک های تابستان گرم ۱۴۰۲ و کمک به رفع ناترازی شبکه برق کشور با ارائه لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مهندس اسدی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای استان یزد در متن تقدیرنامه ای که با عنوان مهندس کمال زاده، مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به نماینده این شرکت تقدیم کرده، آورده است:

افزایش تولید، تقویت کارآفرینی و اشتغال‌زایی از ارکان خودکفایی در بخش‌های مختلف و دستیابی به توسعه پایدار است که در این رهیافت، جهد و تکاپوی خردمندانه و همبستگی بین عناصر متعدد می‌تواند تنعم و رفاه عمومی جامعه را به ارمغان آورد.

اینک که با حسن‌نیت و عملکرد حمایت‌گرایانه و اخلاق‌مدارانه خود هم جهت با صنعت برق استان و با رویکرد حل مسائل به شیوه‌ای واقع‌گرایانه در راستای دستیابی به اهداف عالی میهن ایران عزیز اسلامی در برنامه‌های مدیریت و کنترل پیک‌بار تابستان ۱۴۰۲ مشارکت فعالانه و همدلانه داشته‌اید؛ از جنابعالی و مجموعه همکاران پرتلاشتان قدردانی و سپاسگزاری می‌شود.

از صانع هستی‌بخش، استمرار کامیابی، عافیت و تندرستی و عاقبت‌به‌خیری را برایتان مسئلت دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: