بانک ملی ایران

برگزاری پنجمین دوره مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی بانک ملی ایران

برگزاری پنجمین دوره مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی بانک ملی ایران
کدخبر : 587222

مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران از ساعت ۱۲ روز ۲۲آبان جاری تا ساعت ۱۹ روز نهم آذرماه از طریق سامانه تدارک الکترونیکی دولت(ستاد ایران) و سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir برگزار می شود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ستاد ایران به آدرس www.setadiran.ir ،بخش مزایده،بخش مزایده دستگاه اجرایی و سپس بخش مزایده گر (مزایده شماره ۲۰۰۲۰۹۱۲۱۸۰۰۰۰۰۶اموال غیر منقول و مزایده شماره ۱۰۰۲۰۹۱۲۱۸۰۰۰۰۰۶ برای اموال منقول) در این مزایده شرکت کنند.

متقاضیان گرامی همچنین می توانند با مراجعه به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir در بخش مناقصه و مزایده،بخش مزایده سراسری(نوبت پنجم اموال غیر منقول و اموال منقول)اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران و یا با مراجعه حضوری به تمامی ادارات امور و شعب بانک ملی ایران در این مزایده شرکت کنند.

متقاضیان گرامی همچنین می توانند از طریق تماس با شماره تلفن۶۰۹۹۴۰۴۰ یا ارسال پیامک عدد ۶ به سر خط ۱۰۰۰۴۸۸۵ اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

بر اساس اطلاعیه بانک ملی ایران،مهلت دریافت اسناد مزایده از ساعت ۱۲ روز ۲۲آبان تا ساعت ۱۹ روز ۲۹ آبان ماه جاری تعیین شده است.

همچنین مهلت ارائه پیشنهاد و شرکت در مزایده از ساعت ۱۲ روز ۲۲آبان تا ساعت ۱۹ روز نهم آذرماه است.

تاریخ بازگشایی پاکت های الکترونیکی نیز ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز یکشنبه ۱۲ آذرماه تعیین شده است.

گفتنی است امکان شرکت در این مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست، از این رو متقاضیان شرکت در مزایده باید تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: