تامین سرمایه تمدن

آغاز پویش تامین مالی جمعی «شرکت سپهر وارنا البرز»

کدخبر : 591268

پویش تامین مالی جمعی شرکت سپهر وارنا البرزدربستر سکوی آی بی کراد شرکت تامین سرمایه تمدن آغار شد .

   شرکت سپهر وارنا البرزدر نظر دارد به منظور تامین سرمایه در گردش خرید و فروش انواع میلگرد، مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال را طی یک دوره یکساله از طریق سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد با پرداخت سود مشارکت سالیانه ۲۹ درصد تامین مالی نماید.

حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱٫۲۵میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۱۴روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح  29درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت بانکی می باشد.

تامین مالی جمعی یکی از ابزارهای جدید تامین مالی در بازار سرمایه است که از سال ۱۳۹۹در بازار سرمایه کشور فعال شده است . این روش تامین مالی به رغم عمر کوتاهش در بازار بسیار مورد توجه کسب و کارها و همچنین سرمایه گذاران قرار گرفتـه است .

در این روش از تامین مالی که با مشارکت تعداد زیادی سرمایه گذار، تمام یا بخشی از سرمایه مورد نیاز یک طرح، پروژ‌ه یا یک فعالیت مشخص جمع آوری می‌شود. وجوه جمع آوری شد‌ه در نهایت در اختیار متقاضی تامین مالی قرار می‌گیرد.

در این میان سکوی آی بی کراد شرکت تامین سرمایه تمدن از بهمن ماه سال ۱۴۰۰فعالیت خود را آغاز کرده است ودر کمتر از ۲سال گذشته توانسته با ارایه خدمات مناسب در حوزه مشاوره،  سرمایه گذاری و تامین مالی بیش از ۵۰درصد از سهم بازار تامین مالی جمعی کشور را به خود اختصاص دهد .

بنابر این گزارش ، سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: