صورتحساب غیرحضوری تسهیلات بانک صادرات ایران

صورتحساب غیرحضوری تسهیلات بانک صادرات ایران
صورتحساب غیرحضوری تسهیلات بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در حوزه بانکداری دیجیتال با تقویت فرایندها و برنامه‌های خود اقدام به عرضه محصولات هوشمند در حوزه فناوری کرده است. سامانه صورتحساب اینترنتی بانک صادرات ایران یکی از این خدمات غیرحضوری است که اکنون به روز شده و صورتحساب و جزئیات قراردادهای تسهیلاتی مشتریان نیز در دسترس قرار گرفته است.

 پیشرفت تکنولوژی و فرایندهای غیرحضوری در عرصه نظام بانکداری با هدف تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان از مهم‌ترین دلایل انتخاب بانک توسط مشتریان در عصر دیجیتال به شمار می‌آید. بانک‌ها با این هدف اقدام به ارائه محصولات و رونمایی از پلتفرم‌های مختلف فناورمحور کرده‌اند. بانک صادرات ایران نیز در این مسیر فعالیت‌ها و عملکردهایی مثبت را به ثبت رسانده است.

دیگران چه می خوانند:

صورتحساب اینترنتی بانک صادرات ایران از جمله خدمات غیرحضوری و آنلاین است که در حال حاضر با به‌روز رسانی، شرایط دسترسی مشتریان به دریافت صورت‌حساب تسهیلاتی نیز بدون حضور در شعبه فراهم شده است.

صورت حساب بانکی سندی بوده که به صورت پستی و الکترونیکی از طرف بانک صادر شده تا چکیده ای از عملیات بانکی را برای افراد منعکس نماید. بانک صادرات ایران در راستای بهبود عملکرد سیستم بانکی و بهره‌مندی مشتریان از خدمات الکترونیک خود را به صورت غیرحضوری به کاربران ارائه داده است.

در این روش، روند دستیابی افراد به خدمات بهبود یافته و زمان کمتری جهت بهره مندی از خدمات صرف خواهد شد. صورتحساب بانک صادرات به چندین روش برای کاربران قابل مشاهده است و افراد به این امکان دسترسی خواهند داشت.

مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی:https://billing.bsi.ir  و ثبت‌نام در سامانه صورتحساب اینترنتی، به صورت غیرحضوری صورتحساب تسهیلاتی خود را مشاهده کنند.

برای دسترسی سریع و راحت به صورتحساب اینترنتی، مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند به صفحه اصلی سایت بانک مراجعه و در منوی بانکداری الکترونیک، وارد لینک خدمات اینترنتی شده و گزینه مشاهده صورتحساب را انتخاب و صورت‌حساب خود را مشاهده کنند.

با استفاده از این امکان، می‌توان در هر لحظه، تمامی حساب‌های خود را در سیستم متمرکز سپهر مشاهده کرده و از گردش حساب، وضعیت آخرین تراکنش و مانده حساب مطلع شد.

مشاهده در لحظه صورتحساب سی گردش آخر و صورت حساب متمرکز سپهر در محدوده تاریخ مشخص از دیگر امکانات سامانه صورت‌حساب غیر حضوری در سایت بانک صادرات ایران است.

هدف بانک صادرات از این‌گونه فعالیت‌ها گسترش ارائه خدمات بانکی و کاهش هدررفت وقت مشتریان عنوان شده است. محصولاتی که هر کدام دارای خدمات متعدد و مبتنی بر فناوری‌های روز دنیاست که ویژگی‌ها و مزایای خاصی را به همراه دارد. ​

 

صورتحساب غیرحضوری تسهیلات بانک صادرات ایران

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟