تأمین سرمایه لوتوس پارسیان

سود صندوق پیروزان پرداخت شد

کدخبر : 592512

سود دوره 30 روزه منتهی به 30 آذر ماه 1402 صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان معادل 23/57 درصد سالانه، امروز پنجشنبه مورخ 30 آذر ماه 1402 به حساب سرمایه‌گذاران این صندوق واریز شد.

 تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، سود یاد شده معادل 19.371 ریال به ازای هر واحد و برابر با 1/93 درصد بازدهی طی دوره است.

چنانچه حساب بانک پارسیان را در پرتال لوتوس معرفی کرده‌اید، سود صندوق به حساب بانک پارسیان شما واریز شده و در صورتی که حساب معرفی شده غیر از بانک پارسیان است، پرداخت سود مشمول چرخه پرداخت بین بانکی شده و با توجه به زمان مقرر در چرخه بین بانکی، مبلغ سود در حساب شما قرار خواهد گرفت.

صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان که یکی از بهترین صندوق‌های درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود است، با مدیریت شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان فعالیت می‌کند. مواعد پرداخت سود در این صندوق ماهانه و تاریخ اعمال سود صندوق پایان هر ماه است. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا ۲ روز کاری بعد از اعمال سود، مجاز به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است اما با توجه به روال کاری صندوق، در مدت یک روز کاری سود به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود. اما در دو دوره اخیر (آبان و آذر 1402) سود صندوق در همان روز اعمال (30ام) محاسبه و به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین و از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس به آدرس www.lotusib.ir امکان پذیر است.

چنانچه از قبل در پرتال لوتوس ثبت نام کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده‌اید کافی است پس از ورود به پنل کاربری خود، از قسمت ثبت سفارش اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق کنید. برای اطلاع از نحوه انجام عملیات صدور در پرتال لوتوس ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

اگر قبلا در پرتال تامین سرمایه لوتوس پارسیان ثبت نام نکرده و کد کاربری و رمز عبور ندارید، لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت شوید و سپس با ثبت نام در پرتال لوتوس کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید و از طریق سیستم آنلاین معامله صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق را انجام دهید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان برآورد می‌کند تا پایان دوره منتهی به اسفند ماه 1402 سود 23/5 درصد اسمی (معادل 26.2 درصد مؤثر) سالانه کسب و پرداخت کند این درحالی است که مدیر صندوق همواره حداقل سود قابل دستیابی را پیش‌بینی و اعلام می‌کند و سعی دارد سودی بیش از این برای سرمایه‌گذاران صندوق به دست آورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: