مدیر شعب کرمان بانک مسکن خبر داد:

جزئیات عملکرد بانک مسکن استان کرمان در نهضت ملی مسکن

جزئیات عملکرد بانک مسکن استان کرمان در نهضت ملی مسکن
کدخبر : 592747

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان از انعقاد قرارداد ساخت ۹ هزار و ۶۱۲ واحد مسکونی به مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان خبر داد.

به نقل از بانک مسکن- هیبنا؛ عقیل زینلی با قدردانی از همراهی و همکاری کارکنان بانک مسکن استان کرمان در اجرای طرح های دولت گفت : بانک مسکن با توجه به تخصص و نیت خیر کارکنان بانک در طرح های حمایتی و اولویت دار دولت پیشگام و پیشتاز بوده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان ادامه داد: در بخش پروژه های خود مالک به تمامی پروژه های با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی تسهیلات متمم پرداخت کرده ایم .

زینلی همچنین با اشاره به تامین مالی احداث پروژه نهضت ملی یک هزار و ۳۳۰ واحدی میدان شورا در شهرستان سیرجان افزود : ۸۳ درصد تامین مالی این واحدها توسط بانک مسکن صورت گرفته است که ۲۸۰ واحد از این پروژه در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد : بانک مسکن استان علاوه بر پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن، در بخش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز همراه و همگام با سایر بانکها به متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده است به طوری که از ابتدای سال تا پایان آذر ماه ۱۱ هزار و ۳۴۴ فقره تسهیلات به مبلغ بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال پرداخت شده که ۸۵ درصد تسهیلات پرداختی در حوزه مسکن بوده است .

زینلی خاطر نشان کرد: ۵۱۴ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۴۰ میلیارد ریال نیز در حوزه فرزند آوری و۸۴۱ فقره به مبلغ هزار و۷۳۹ میلیارد ریال نیز در بخش تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است .

وی افزود: بانک مسکن استان در بخش مسکن روستایی نیز تسهیلاتی به مبلغ دو هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای بهسازی و نوسازی تعداد یکهزار و ۲۳۳ واحد پرداخت کرده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان طرح باز آفرینی شهری واحیاءبافت های فرسوده را از برنامه های اولویت دار بانک مسکن دانست وگفت : بانک مسکن برای بهسازی این بافت ها تا سقف ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: