سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

۹۵ درصد از اموال موجود در گمرکات و انبار اموال تملیکی تعیین تکلیف شد

کدخبر : 592880

دادستان کل کشور گفت: پس از سفر سال‌ گذشته رئیس قوه‌قضائیه به بوشهر تاکنون، ۹۵ درصد از اموال موجود در گمرکات و انبار اموال تملیکی تعیین تکلیف شده‌اند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین «موحدی» دادستان کل کشور در شورای قضایی استان بوشهر با حضور رئیس قوه قضائیه برگزارشد با اشاره به سفر مردادماه سال گذشته حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به بوشهر و دستورات صادره از سوی رئیس قوه قضائیه برای ساماندهی و تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی و گمرکات بوشهر، اظهارکرد: با پیگیری‌های به عمل‌آمده از سوی دستگاه قضایی بوشهر و همکاری سایر بخش‌ها، تا به امروز، حدود ۹۵ درصد از اموال بلاتکلیف بنادر، گمرکات و سازمان اموال تملیکی بوشهر به ارزش بیش از چهار هزار و ۵۶۴ میلیارد تومان تعیین تکلیف شدند.

وی با اشاره به خودروهای موسوم به سفارش های جعلی نیز افزود: این پرونده شامل یک هزار و ۶۲ دستگاه خودروی سواری بود که ۷۸ درصد آن تعیین تکلیف شده و مابقی نیز در فرآیند تعیین تکلیف است.

دادستان کل کشور ادامه داد: همچنین ۳۲۵ دستگاه انواع ماشین آلات راهسازی، معدنی و صنعتی نیز وجود داشت که ۲۵۲ دستگاه تعیین تکلیف شد و مابقی در فرآیند مزایده قرار دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هیچگونه اموال رسوبی در انبارها وجود ندارد و اموال موجود مربوط به سال جاری است که در حال رصد است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: