صبانور

تضمین توسعه صبانور با برنامه ریزی اکتشافات/ تصویب افزایش سرمایه ۲۰۷ درصدی «کنور»

کدخبر : 592908

مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور برگزار و در خصوص افزایش سرمایه این شرکت تصمیم‌گیری شد.

در این مجمع مدیر عامل شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور عنوان کرد که این شرکت در حال حاضر دو پروژه ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره را در معادن گلالی و شهرک در دست اقدام دارد. این شرکت در تلاش است که تمام پروژه‌های زیرساختی خود در حوزه تصفیه آب، تامین برق و مواد اولیه را همگام با پروژه‌های توسعه‌ای پیش‌ ببرد.

به گفته علیرضا موسوی، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور برای سال جاری، هدف‌گذاری ۶۰ هزار متر حفاری اکتشافی را انجام داده بود که هم‌اکنون این عدد از ۷۵ هزار متر نیز فراتر رفته است. این شرکت برای سال آینده نیز هدف‌گذاری انجام ۶۰ هزار متر حفاری اکتشافی را در دستور کار قرار داده است.

موسوی تصریح کرد: فرایند توسعه باید همه‌جانبه باشد و تمهیدات لازم در تمام بخش‌های مختلف از جمله تامین مالی، زیرساخت‌ها، مواد اولیه و احداث پروژه‌ها اندیشیده شود؛ به همین جهت در شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور برای تک‌تک پروژه‌ها، ساختارهای سازمانی مشخصی تعریف شده است تا کلیه الزامات بهره‌برداری از پروژه‌ها به موازات یکدیگر جلو رود.

او با بیان اینکه نتیجه اقدامات و برنامه‌های اکتشافی، دستیابی به ذخایر جدید و قابل توجه سنگ‌آهن است گفت: این مسئله، موضوع تامین خوراک کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی در دست احداث شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور در آینده را تضمین می‌کند.

گفتنی‌ست در پایان مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با رای‌گیری از سهام‌داران حاضر در مجمع، افزایش سرمایه این شرکت از ۱.۲۷۷ میلیارد تومان، به ۳۹۳۰ میلیارد تومان به تصویب رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: