بیمه تجارت‌نو

حضور بیمه تجارت‌نو در پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع بنیادین کشور

کدخبر : 593073

شرکت بیمه تجارت‌نو با حضور در پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت، نفت، گاز ،پتروشیمی و پالایش که از تاریخ ۹ الی ۱۱ بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می‌شود، گامی مؤثر در حمایت از توسعه صنایع بنیادین کشور ایران برداشته است.

حضور شرکت بیمه تجارت‌نو در این رویداد، فرصت مناسبی برای ارتقاء همکاری‌های موثر با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های مورد نیاز در این صنایع است.

با توجه به تأکیدات مسئولان کشوری بر توسعه صنایع بنیادین و تحقق اقتصاد مقاومتی، حضور شرکت بیمه تجارت‌نو در این نمایشگاه و همایش، نشان از تعهد این شرکت به حمایت از توسعه صنایع ملی و افزایش تولیدات داخلی دارد و همچنین فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات مؤثر با صنایع مختلف و ارائه راهکارهای بیمه‌ای مناسب برای حفاظت از سرمایه‌گذاران و تأمین کنندگان در این صنایع است.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور بیش از ۲۷۰ شرکت کننده شامل مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاهی، شرکت های دانش بنیان تولیدکننده تجهیزات و ارائه دهنده خدمات در صنعت نفت،گاز، پتروشیمی و پالایش، بانک های عامل و بیمه ها در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می‌شود و شرکت بیمه تجارت‌نو در سالن Bغرفه ۴۹میزبان بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود .

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: