منطقه آزاد قشم

پایان رقابت ۱۸۵ ورزشکار رشته پرورش اندام در منطقه آزاد قشم

کدخبر : 593188

مسابقات پرورش اندام جام منطقه آزاد قشم در سه رده سنی و با حضور 185 ورزشکار در قالب 12 تیم از استان های مختلف برگزار شد.

 سازمان منطقه آزاد قشم، ادریس راموز، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در آیین اختتامیه این مسابقات گفت: مشی و رویکرد سازمان منطقه آزاد قشم حمایت از تمامی ورزشکاران فعال رشته های مختلف ورزشی است.

وی ادامه داد: قطعا در سطح جزیره قشم پهلوانان و قهرمانان زیادی برای پیشرفت ورزش این منطقه زحمت کشیدند و از تلاش های تمامی کسانی که سهمی در توسعه ورزش جزیره داشتند، قدردانی می کنیم.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با تشکر از دست اندر کاران، هیات بدنسازی، باشگاهداران و ورزشکاران موثر در برگزاری این مسابقات، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های خوبی جهت توسعه هرچه بیشتر ورزش جزیره صورت گرفته و امیدوار هستیم در آینده بتوانیم میزبان مسابقات رشته های ورزشی در سطح ملی و بین المللی باشیم.

مجتبی سلیمی، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم نیز درباره برگزاری این رویداد گفت: این مسابقات در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و در پنج رشته فیزیک، ماسکولار، بادی کلاسیک، فیزیک کلاسیک و بادی بیلدینگ برگزار شد.

وی ادامه داد: در این رقابت ها ۱۸۵ ورزشکار در قالب ۱۲ تیم از استان های مختلف کشور طی دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان تیم زنده یاد افشار از استان هرمزگان به مقام نخست دست پیدا کرد و تیم های سازمان منطقه آزاد قشم و تیم دلیران از بندرعباس به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: