اسنپ‌

تخفیف ویژه‌ی خرید اشتراک اسنپ‌پرو

کدخبر : 593410

کاربران سوپراپ اسنپ‌، که در طول ماه سفارش‌های زیادی ثبت می‌کنند، از این پس می‌توانند با فعال کردن اشتراک اسنپ‌پرو به مشترکان حرفه‌ای اسنپ تبدیل شوند.

کاربران سوپراپ اسنپ‌، که در طول ماه سفارش‌های زیادی ثبت می‌کنند، از این پس می‌توانند با فعال کردن اشتراک اسنپ‌پرو به مشترکان حرفه‌ای اسنپ تبدیل شوند. همزمان با رونمایی رسمی از اسنپ‌پرو تخفیف ویژه‌ای برای خرید اشتراک آن در نظر گرفته شده است.

اسنپ‌پرو سرویس اشتراک حرفه‌ای سوپر اپلیکیشن اسنپ محسوب می‌شود که در حال حاضر روی سه سرویس خودرو، غذا و سوپرمارکتِ تحویل فوری و برای کاربران نسخه‌ی اندروید و وب‌اپلیکیشن در شهر تهران فعال شده است. در این سرویس، به ازای پرداخت مبلغ اشتراک اسنپ‌پرو، مزایای ویژه و تخفیف‌ اسنپ، به مدت یک ماه، به‌طور خودکار فعال می‌شود.

تخفیف ویژه‌، به مدت محدود

هزینه‌ی اشتراک ماهیانه‌ی اسنپ‌پرو ۱۵۰ هزار تومان است و اسنپ در نظر دارد به مناسبت رونمایی از این سرویس، از ۱۴ بهمن به مدت محدود، آن را به مبلغ ۴۰ هزار تومان در اختیار طرفدارانش قرار دهد.

خدمات و مزایای اسنپ‌پرو

خودرو:

    ۵ تخفیف ۸ هزار تومانی برای ۵ سفر، به همراه پشتیبانی سریع‌تر

غذا:

    ارسال رایگان ویژه‌ی سرویس‌های عضو پرو (تا سقف ۲۵ هزار تومان)

    ۵ تا ۲۰ درصد تخفیف ویژه‌ی سرویس‌های عضو پرو

سوپرمارکت (تحویل فوری):

    ارسال رایگان ویژه‌ی سوپرماکت‌های عضو پرو (تا سقف ۱۵ هزار تومان)

 

 

نحوه‌ی خرید اشتراک اسنپ‌پرو

نشان اسنپ‌پرو در قسمت بالایی صفحه‌ی اصلی سوپراپ اسنپ قرار دارد. با به‌روزکردن اپلیکیشن اسنپ، این بخش فعال و نشان آن به سوپراپ اضافه می‌شود. برای فعال کردن این سرویس، بعد از ورود به حساب کاربری خود در سوپراپ وارد صفحه‌‌ی اسنپ‌پرو شوید و گزینه‌ی «خرید» را انتخاب کنید؛ پس از انجام پرداخت موفق، اشتراک یک ماهه‌‌ی اسنپ‌پرو فعال می‌شود.

چنانچه اشتراک فودپروی فعال دارید، با خرید اسنپ‌پرو، زمان باقیمانده، مزایا و تخفیف‌های این اشتراک ذخیره و پس از پایان اشتراک اسنپ‌پرو در حساب کاربریتان در سرویس غذا فعال می‌شوند. خبر خوب آنکه سرویس اشتراک حرفه‌ای اسنپ‌پرو در آینده برای شهرهای بیشتر و سایر سیستم‌عامل‌ها نیز فعال خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: