بانک پارسیان

حضورفعال بانک پارسیان در نخستین رویداد «فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری»

کدخبر : 593542

​نخستین رویداد «فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری» با هدف توسعه اشتغال در بستر فضای مجازی و توانمندسازی مددجویان، برای نخستین بار با همت کمیته امداد امام خمینی(ره) ، معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و مشارکت بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت و شرکت‌‌های دانش‌بنیان طی دو روز در 30 دی و 1 بهمن ماه در سالن فجر ساختمان مرکزی کمیته امداد خمینی (ره) برگزار شد و بانک پارسیان به همراه صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در این رویداد به عنوان حامی حضوری فعال داشت.

این بانک با رویکرد ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد و فراگیری مالی به ویژه برای اقشار نیازمند با پرپایی غرفه در بخش نمایشگاهی این رویداد، به ارائه توانمندی‌ها و محصولات و راهکارهای نوین خود در این حوزه، پرداخت. در مراسم اختتامیه این رویداد، از بانک پارسیان با حضور ریاست محترم کمیته امداد و جمعی از مسئولین تقدیر به عمل آمد.

با توجه به اینکه حرکت به سمت توسعه و تکمیل فرآیندی "امداد هوشمندانه" در کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از برنامه‌های اصلی مصوب در برنامه هفتم توسعه کشور است، لذا این رویداد بستر مناسبی برای ارائه دستاوردهای فناوری محصولات دانش بنیان، توانمندی‌ها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه کسب و کارهای مجازی و دیجیتال مرتبط با مدیریت امور خیر، احسان و نیکوکاری و نهایتا کاهش فقر در گروه‌های هدف مددجویی می‌باشد.

کاربرد فناوری‌های نوین در جمع‌آوری کمک‌های خیرین، صدقات و زکات، بررسی جایگاه شبکه‌های اجتماعی ملی در واسطه‌گری نیکوکاری و نیات خیر خیرین و ارائه شیوه‌های نوین نظارت بر خیریه‌ها و شبکه‌های مردمی و... از جمله محورهای اصلی رویداد «فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری» می باشد که در این راستا پنل‌ها و نشست‌های تخصصی توسط صاحب‌نظران این حوزه، برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: