پلاک صد و شانزدهم فرابورس به کارگزاری پاداش رسید؛

«پاداش» عضو جدید کارگزاری‌های فرابورس

کدخبر : 593561

کارگزاری پاداش از امروز 16 بهمن‌ماه به‌عنوان یک‌صد و شانزدهمین کارگزاری به‌طور رسمی به عضویت فرابورس ایران درآمد.

کارگزاری پاداش از امروز ۱۶ بهمن‌ماه به‌عنوان یک‌صد و شانزدهمین کارگزاری به‌طور رسمی به عضویت فرابورس ایران درآمد.

 مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، کارگزاری پاداش پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از امروز به جمع کارگزاران فرابورسی پیوست.

مدیرعامل کارگزاری پاداش در مراسم گرامیداشت عضویت این کارگزاری که با حضور مدیرعامل فرابورس برگزار شد، درباره روند تأسیس این مجموعه گفت: گروه پاداش سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه سبدگردانی و مدیریت صندوق‌ها آغاز کرد و سال ۱۳۹۹ با تأسیس شرکت مشاور سرمایه‌گذاری پاداش، در حوزه تأمین مالی، متولی‌گری و امین وارد شد.

قاسم عاشوری با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ با تصویب دستورالعمل جدید توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، این مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت در حوزه کارگزاری گرفت، گفت: در سال ۱۴۰۱ موافقت اصولی کارگزاری توسط سازمان بورس صادر و در ۷ بهمن‌ماه سال جاری مجوز فعالیت کارگزاری پاداش صادر شد.

وی در خصوص اهداف و چشم‌انداز فعالیت این مجموعه گفت: هدف کارگزاری پاداش ارائه خدمات در بستر فناوری‌های نوین است تا بتواند طی ۵ سال آتی در فهرست کارگزاری‌های برتر بازار سرمایه قرار بگیرد.

مدیرعامل کارگزاری پاداش در ادامه تصریح کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های نوین در دنیا اکثر خدمات در این بستر انجام می‌شود. بر همین اساس نیز مجموعه پاداش در نظر دارد با ارائه خدمات در بستر فناوری‌های نوین به‌صورت غیرحضوری علاوه بر تأمین رضایت مشتریان، باعث توسعه بازار سرمایه کشور شود.

شایان‌ ذکر است، پیش از این کارگزاری‌های «آسمان»، «هامرز»، «اعتبار تابان»، «راهین»، «یزدان» و «آرتان» در سال جاری عضو فرابورس ایران شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: