​سود بیمه معلم ۷٫۵ برابر شد

​سود بیمه معلم ۷٫۵ برابر شد
​سود بیمه معلم ۷٫۵ برابر شد

با توجه به حائز اهمیت بودن ساماندهی امور مالی، این شرکت در سال جاری اقداماتی نظیر تفکیک حساب‌های بیمه‌های زندگی و غیر زندگی، سرمایه‌گذاری منابع بیمه‌های زندگی برای حفظ سرمایه بیمه‌گذاران و عدم هزینه این منابع در سایر رشته‌ها را انجام داد و همچنین با سپرده‌گذاری بخشی از منابع بیمه‌های عمر، سپرده‌های بانکی شرکت در پایان آذر امسال، نسبت به ابتدای سال، بیش از ۱۳۰ درصد افزایش پیدا کرد.

براساس این گزارش، متمرکزکردن پرداخت خسارت‌ها، بستن حساب‌های مازاد بانکی و ایجاد ضوابط برای فروش اقساطی توسط شبکه فروش، از دیگر اقدامات سال جاری بیمه معلم بوده است. همچنین این شرکت توانست با راه‌اندازی کمیته وصول مطالبات و بازیافت، بخش عمده ای از مطالبات سررسید شده را وصول کند.

دیگران چه می خوانند:

شرکت بیمه معلم با توجه به تأکید سهامداران در مجمع عمومی سالیانه، فروش املاک مازاد خود را در دستور کار قرار داده است.

این گزارش می ­افزاید، تقویت کنترل‌های داخلی سبب مدیریت هزینه‌های شرکت شده به ­طوری که کاهش ۳۰ درصدی هزینه‌های اداری و عمومی بیمه معلم در ۹ماهه ابتدای امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نتیجه این رویکرد بود.

شایان ذکر است در بخش تولید حق بیمه، این شرکت توانست در ۱۰ماهه سال جاری، بیش از بودجه پیش بینی شده برای کل سال را محقق کند.

گفتنی است، این موفقیت­ ها در نتیجه حمایت سهامداران عمده، برگزاری منظم جلسات هیأت مدیره و تشکیل کمیته‌های حاکمیت شرکتی بیمه معلم حاصل شده است.

 

​سود بیمه معلم ۷٫۵ برابر شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟