منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

پرواز نجف- کرج در فرودگاه بین‌المللی پیام به زمین نشست

کدخبر : 593798

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال از طریق پیام صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از سر گرفته شد.

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال  از طریق پیام  صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، سید مهدی جعفری افزود: در ایام اربعین حسینی امسال حدود ۱۵ پرواز به صورت رفت و برگشت از این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس انجام شد که مورد استقبال زائرین قرار گرفت.

وی با اشاره به خدمات رسانی فرودگاه بین المللی پیام به زائرانی از استان های البرز، قزوین، زنجان، تهران و قم، تاکید کرد: به همین منظور رایزنی هایی با ایرلاین های مختلف صورت گرفت که پس از توافق های صورت گرفته با شرکت هواپیمایی تابان، پروازهای پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ از طریق این شرکت هواپیمایی انجام می شود.

جعفری با بیان اینکه این پروازها به صورت هفتگی و در روزهای شنبه انجام می شود، تصریح کرد: ساعت ورود پرواز نجف به فرودگاه بین المللی پیام ۹:۱۵ و ساعت خروج ۱۰:۱۵ دقیقه خواهد بود.

وی ادامه داد: زائران و مسافران می توانند با مراجعه به سایتhttps://tafarojgasht.com  نسبت به تهیه و دریافت بلیط اقدام نمایند.

مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، تاکید کرد:  همچنین زایران برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۰۲۱۴۲۱۰۹ و ۰۹۳۶۲۷۵۳۱۸۱ تماس حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: