سازمان منطقه آزاد انزلی

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد

کدخبر : 593941

از ۳۱ بسته سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی به ارزش‌ ۶۱۰۰ میلیارد تومان رونمایی شد

از ۳۱ بسته سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی به ارزش‌ ۶۱۰۰ میلیارد تومان رونمایی شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری،با حضور دکتر حجت اله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،بسته های سرمایه گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

بسته های سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی مشتمل بر ۳۱ طرح امکان سنجی شده به ارزش ۶۱۰۰ میلیارد تومان که در زمینه های خدمات هتلینگ و اقامتی، رفاهی و تفریحی، گردشگری تجاری می باشند.

گفتنی است در این مراسم که معاون گردشگری دبیرخانه شورای عالی، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیر فرهنگی،اجتماعی،گردشگری سازمان حضور داشتند دکتر عبدالملکی از تلاش های منطقه آزاد انزلی و سایر مناطق آزاد در جهت تخصصی کردن بسته های سرمایه گذاری استقبال نمود و اظهار داشت: مناطق آزاد ایران از جاذبه ها، امکانات و زیرساخت‌های مناسبی در حوزه های مختلف گردشگری برخوردار می باشند که به منظور بهره برداری حداکثری از فرصت ها و ظرفیت‌های موجود، بسته های سرمایه گذاری به ارزش پنجاه هزار میلیارد تومان، معادل یک میلیارد یورو، در این نمایشگاه ارائه شده است.

وی از فعالین و سرمایه گذاران داخلی و خارجی صنعت گردشگری برای حضور و بهره‌مندی از ظرفیت هایی همچون برگزاری رویدادها و تورهای گردشگری، در مناطق آزاد و بسته های سرمایه گذاری ارائه شده دعوت به عمل آورد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: