​بانک مسکن

پیشرفت چشمگیر پروژه‌های نهضت ملی در زنجان

کدخبر : 594233

​بانک مسکن استان زنجان از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون قرارداد ساخت حدود 17 هزار واحد مسکونی به مبلغ 82 هزار و 798 میلیارد ریال را با سازندگان به امضا رسانده است

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، یونس احمدی مدیر شعب استان در بازدید از پروژه 519 واحدی بنیاد مسکن شهرستان قیدار با بیان این مطلب گفت: بانک مسکن استان در این مدت برای ساخت 16هزار و 501 واحد مسکونی مبلغ 62هزار و 849 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

وی در این بازدید که مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان نیز حضور داشتند؛ از نزدیک در جریان روند اجرایی پروژه قرار گرفت و راهکارهای لازم را به منظور تسریع در پیشرفت آن ارایه کرد.

احمدی همچنین با قدردانی از اقدامات شایسته و عملکرد مطلوب عوامل اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان زنجان، بر فراهم سازی بسترهای مناسب برای تعامل بیشتر با پیمانکاران و سازمانهای مرتبط و موثرتاکید کرد.

مدیر شعب بانک مسکن استان با بیان اینکه پروژه های اجرایی در استان پیشرفت چشمگیری داشته‌اند، تصریح کرد: در راستای اجرای سیاستهای دولت محترم برای توسعه مسکن و رونق اقتصادی همچنان با تمام ظرفیت و توان خود برای اجرای هر چه بهتر پروژه های نهضت ملی مسکن تلاش می‌کنیم


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: