منطقه آزاد قشم

سرپرست جدید مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

کدخبر : 594380

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی داریوش جهان بین را با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید مدیریت حقوقی و امور قراردادهای این سازمان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، عادل پیغامی در آیین معارفه سرپرست جدید مدیریت حقوقی، ضمن تقدیر از تلاش های محمد الهی در مدت مدیریت، اظهار داشت: بازمهندسی و بازآرایی فرآیندهای حقوقی سازمان با هدف افزایش سرعت رسیدگی به پرونده ها و رضایتمندی مردم در اولویت فعالیت های مدیریت حقوقی و امور قردادها قرار دارد.

وی ادامه داد: فهرستی از چالش ها و مسائل پیش روی واحد حقوقی با هدف اصلاح فرآیندها و بهبود سیستم برای گره گشایی آماده شده و امیدوار هستیم در دوره جدید نیز بازمهندسی حقوقی سازمان با جدیت پیگیری شده و ادامه پیدا کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اهمیت آموزش های حقوقی برای کارکنان و مراجعان، افزود: رشد نیروی انسانی، آموزش و برگزاری دوره های توانمندسازی برای کارکنان و مدیران می تواند زمینه ساز فرهنگ‌سازی و افزایش آگاهی حقوقی جهت رفع مسائل دانست.

پیغامی خاطرنشان کرد: باید تدابیری اندیشیده شود که سرمایه گذاران، کارآفرینان، فعالان اقتصادی و اربابان رجوع سازمان منطقه آزاد قشم نیز نسبت به قوانین مناطق آزاد آگاهی بیشتری پیدا کنند.

وی در پایان گفت: ایجاد شفافیت و صیانت از حقوق عامه همراه با حفظ منافع سازمان منطقه آزاد قشم براساس قوانین در اولویت است.

براساس این گزارش، در حکم عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خطاب به داریوش جهان بین، آمده است: «نظر به تخصص، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادها منصوب می شوید. امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: