پنجمین دوره مسابقات دارت ایمیدرو به میزبانی سنگ آهن مرکزی برگزار شد؛

تقدیر از نفرات و تیم های برتر پنجمین مسابقات دارت ایمیدرو

کدخبر : 594969

نفرات و تیم های برتر پنجمین دوره مسابقات کشوری دارت ایمیدرو و شرکت های تابعه، معرفی شدند. این دوره از مسابقات به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق و در محل مجموعه ورزشی جوان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد و به مدت سه روز ادامه یافت.

نفرات و تیم های برتر پنجمین دوره مسابقات کشوری دارت ایمیدرو و شرکت های تابعه، معرفی شدند. این دوره از مسابقات به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق و در محل مجموعه ورزشی جوان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد و به مدت سه روز ادامه یافت.

 ایمیدرو، این مسابقات طی روزهای ۱۶ تا ۱۸ اسفند جاری برگزار و در مراسم پایانی با حضور حیدر ضیغمی مدیر منابع انسانی، آموزش و پشتیبانی ایمیدرو، از نفرات و تیم های برتر با اعطای احکام، مدال و کاپ تقدیر به عمل آمد.

مسابقات این دوره در مجموع با حضور ۲۳ تیم و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد که برترین های این دوره در رده های انفرادی، دو نفره و تیمی معرفی شدند. بخش بانوان شامل ۴۴بازیکن و ۲۲ تیم دو نفره و بخش آقایان شامل ۴۶ بازیکن و ۲۳ تیم دو نفره بودند.

 

نفرات برتر بخش انفرادی بانوان:

مقام اول: مهدیه اسمعیلی از تیم مس سرچشمه کرمان (ب(

مقام دوم: زهرا بخشی از تیم مس سرچشمه کرمان (الف(

مقام سوم مشترک: عزت زارع از تیم سنگ آهن مرکزی ایران- بافق (ب(

مقام سوم مشترک: زهرا غفرانی از تیم فولاد مبارکه (الف)

 

تیم های برتر دو نفره بانوان:

مقام اول: تیم دو نفره مس سرچشمه (الف) شامل زهرا بخشی و کبری بخشی زاده

مقام دوم: تیم دو نفره مس سرچشمه (ب) شامل مریم رنجبر و مهدیه اسمعیلی

مقام سوم مشترک: تیم دو نفره گل گهر سیرجان شامل سودابه پاداش و مرضیه عباسی

مقام سوم مشترک: تیم دو نفره مس شهربابک (ب) شامل زهرا طلابیگی و معصومه محمودی

 

نفرات برتر بخش انفرادی آقایان:

مقام اول: مجتبی رنجبر از تیم ذوب آهن اصفهان

مقام دوم: محمدرضا حسن پور از تیم سنگ آهن مرکزی ایران- بافق(ب(

مقام سوم مشترک: عرفان آقایی از تیم فولاد خوزستان

مقام سوم مشترک: محمد حسینی از تیم مس سرچشمه (ب(

 

تیم های برتر دو نفره آقایان:

مقام اول: تیم دو نفره مس شهربابک )الف( شامل بابک ملک زاده و اکبر محمودی

مقام دوم: تیم دو نفره ذوب آهن اصفهان شامل مصطفی حسینی و مجتبی رنجبر

مقام سوم مشترک: تیم دو نفره فولاد مبارکه(ب)شامل فرشاد اکبری و سیدحسین عظیمی

مقام سوم مشترک: تیم دو نفره تهیه و تولید (ب) شامل محمدعلی عطفیان و علیرضا حاجی قاسمی

 

در بخش مجموع تیمی :

مقام اول: تیم مس سرچشمه (ب(

مقام دوم: تیم مس سرچشمه(الف(

مقام سوم: تیم ذوب آهن اصفهان

مسابقات این دوره در سطح حرفه ای و با کیفیت بالا برگزار که در پایان با حضور مسئولان

ورزش ایمیدرو و نیز استان با اهدای احکام، مدال و کاپ از نفرات و تیم های برتر مسابقات تجلیل به

عمل آمد

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: