منطقه آزاد قشم

مدیرعامل واحد تولیدی منطقه آزاد قشم در جمع کارآفرینان برتر ملی

کدخبر : 595223

سردیس مدیرعامل سوپرپایپ در موزه ملی کارآفرینان بزرگ ایرانی رونمایی شد

مراسم افتتاح فاز اول موزه ملی کار آفرینان بزرگ ایرانی به همت وزارت میراث فرهنگی و شهرداری تهران برگزار شد و مدیرعامل شرکت سوپرپایپ از واحدهای تولیدی فعال در منطقه آزاد قشم در جمع یکصد کارآفرین برتر ملی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در آیین آغاز به کار فاز اول موزه ملی کارآفرینان بزرگ ایرانی در محل باغ موزه قصر، سردیس مهرداد یوسفی مدیرعامل سوپرپایپ به عنوان یکی از صد کارآفرین برتر ایران، رونمایی شد.

موزه کارآفرینان بزرگ ایرانی به همت وزارت میراث فرهنگی و شهرداری تهران برپا شده و اولین موزه کارآفرینان در دنیاست که با هدف تجلیل از خدمات کارآفرینان در توسعه و پیشرفت ایران و همچنین آشنا کردن نسل جدید با مفهوم کار و کارآفرینی افتتاح شد.

در این مراسم از سردیس مهرداد یوسفی مدیرعامل سوپرپایپ در کنار ۱۰ کارآفرین دیگر از جمله پدر صنعت بتن ایران، پدر صنعت شوینده ایران، بنیان گذار هلدینگ رازی، بنیان گذار امرسان رونمایی شد.

مراسم افتتاح فاز اول موزه ملی کار آفرینان بزرگ ایرانی با حضور شخصیت های علمی، فرهنگی، سیاسی و کارآفرینی کشور روز یکشنبه ۲۰ اسفند ماه در باغ موزه قصر برگزار شد.

بنابر این گزارش، مجتمع تولیدی سوپرپایپ قشم از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در منطقه آزاد قشم آغاز کرده و در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نفر در آن به صورت مستقیم اشتغال دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: