فولاد کاوه جنوب کیش

پیام مهندس حسینی در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی

کدخبر : 595287

​مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید پیامی صادر کردند. در متن پیام مهندس سیدعباس حسینی، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به مناسبت سال جدید چنین آمده است:

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید پیامی صادر کردند. در متن پیام مهندس سیدعباس حسینی، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به مناسبت سال جدید چنین آمده است:

همکاران ارجمند

افتخارآفرینان خانواده بزرگ فولاد کاوه جنوب کیش

نسیمِ نوروز می‌وزد و عطرِ بهار طبیعت در سفره پربرکت بهار قرآن؛ «رمضان الکریم» می‌پیچد که خلقت به خلعتِ نو درآمده؛ نوروز، تبلور کلام‌الله است که: «وَ هُوَ الَّذِی أَحْیَاکُمْ ثُمَّ یُمِیتُکُمْ ثُمَّ یُحْیِیکُمْ»

خداوند را شاکریم که با اراده استوار، سختکوشی و پایمردی شما همکاران خدوم عرصه خودباوری و نیز با تکیه بر توان و دانش بومی، کوشش ارزش آفرین در تولید پایدار مبتنی‌بر اندیشه ای دانش بنیان، سالی همراه با دستاوردها و توفیقات پرشمار را سپری کردیم و در تحقق اهداف تعیین شده، از آزمون های سخت، سربلند بیرون آمدیم.

امید آنکه در سال ۱۴۰۳، در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، با پشتوانه اراده پولادین و توان دوچندان سبزآبی پوشان حماسه آفرین فولاد کاوه جنوب کیش، گام‌های سازنده‌ای در مسیر تکامل سازمانی و رشد فردی و معنوی انسانی گام برداریم.

یقین دارم مجتمع پرافتخار SKS با وجود شما سرمایه‌های ارزشمند انسانی و نیز نصرت و هدایت خداوند سبحان، باز هم در مصاف با چالش ها و نیز در دستیابی به اهداف و ماموریت و پیمودن مسیر چشم‌انداز ترسیم شده با کلیدواژگان «رقابت پذیر در تراز جهانی با تکیه بر اندیشه دانش بنیان و پیشرو در فولاد سبز»، روزهای بهتری را خواهد دید.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی و عرض شادباش در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی و بهار طبیعت به تمام اعضای خانواده بزرگ فولاد کاوه جنوب کیش، برای همه همکاران و خانواده معظم‌شان، سالی سرشار از سلامتی و تندرستی، سربلندی و معنویت در ذیل توجهات ایزد منان و حضرت ولی‌عصر(عج) خواستارم و از پروردگار بی‌همتا، سالی پر برکت برای فولاد کاوه جنوب کیش و اعتلای میهن عزیزمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزومندم.

موفق و پیروز باشید.

 

سیدعباس حسینی

مدیرعامل

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: